סרטים ישראלים

עמוד זה מכיל רשימה של סרטים ישראלים, אשר ניתן לפלח לפי אותיות בעברית ובלועזית, וגם לצפות ברשימה המלאה. לחיצה על שם של סרט בעמוד זה תציג לכם את מלוא הפרטים אודותיו.

סרטים מעניינים וחדשים
סרטי שפרטיהם עודכנו לאחרונה, סרטים חדשים בבתי הקולנוע וסרטים חדשים בדיוידי.
אינרציה

אינרציה (2015)

בוקר אחד מירה סגל, עקרת בית חשוכת ילדים בת 40 משכונת נווה-שאנן שבחיפה, מתעוררת מחלום בלהות ומגלה שבעלה יצא מוקדם מהרגיל לעבודה. ככל שמתקדם היום, מתגנב בה החשד שמשהו אירע לבעלה. נדמה שבלעה אותו האדמה. מודאגת, היא פונה למשטרה ומדווחת עליו כנעדר. בתחנה מעודדים אותה לחזור הביתה ולהמתין. הימים הופכים לשבועות וחודשים, ואת הואקום אותו הותיר בעלה ממלאים אירועים מטלטלים ומפגשים שדוחפים את מירה להתמודד עם העולם הפחות צפוי שמחוץ לחיי הנישואין.

הכל שבור ורוקד

הכל שבור ורוקד (2016)

הותר לבני 14 ומעלה

סטודנט בן 30 נקרא למילואים במבצע 'צוק איתן'. במהלך הלחימה, הנגמ"ש שבו הוא נמצא סופג טיל, והוא השורד היחיד. כשהוא שב מהמבצע לשגרת היום, הוא חוזר אדם אחר - הוא בטוח שהוא הדוד המוסיקאי שנהרג ביום כיפור, ומתחיל להופיע למרות שהוא אינו יודע לשיר או לנגן. בדיוק כשהתופעה תופסת תאוצה, הוא פוגש שוב בבחורה שבה היה מאוהב בסתר ליבו, לפני המבצע.

עניינים אישיים

עניינים אישיים (2016)

הותר לכל

נצרת, ימינו. זוג מבוגרים חי בעייפות לקצב שגרת היומיום. בצד השני של הגבול, ברמאללה, בנם טארק מבקש להישאר רווק נצחי, בתם עומדת ללדת בעוד בעלה מקבל הצעה לשחק בסרט והסבתא מאבדת את שפיותה... בין מחסומים וחלומות, הוללות ופוליטיקה, חלק רוצים לעזוב, חלק להישאר, אבל לכולם יש עניינים אישיים לפתור.

מעבר להרים ולגבעות

מעבר להרים ולגבעות (2016)

הותר לבני 12 ומעלה

סרט על אנשים טובים. אנשים טובים שחושבים שגם להם מגיע. אנשים טובים במציאות רעה. אנשים טובים באמצע הדרך. באמצע החיים. בין העיר והגבעות. סיפורה של משפחה אחת, הנקלעת בעל כורחה בסבך הכוחות האפלים הפתלתלים והבלתי אפשריים המושלים בחיים בישראל.

לב שקט מאד

לב שקט מאד (2016)

הותר לכל

סיפורה של נעמי, פסנתרנית תל אביבית שברירית, שעוברת לגור בקרית יובל המתחרדת. שמחה, ילד חרדי המחונן בכישרון מוסיקלי נדיר, מאמץ לעצמו את נעמי כמורה לפסנתר, ובכך מפיג את המתח הראשוני בינה לבין שכניה החדשים, אבל מפגש מקרי עם פבריציו (ג'ורג'ו לופאנו), נגן עוּגב בכנסייה בעין כרם, מסבך את נעמי ושמחה עם קבוצה של קיצונים.

עוד עיון בספריה לפי ישראל »