סרטים ישראלים

עמוד זה מכיל רשימה של סרטים ישראלים, אשר ניתן לפלח לפי אותיות בעברית ובלועזית, וגם לצפות ברשימה המלאה. לחיצה על שם של סרט בעמוד זה תציג לכם את מלוא הפרטים אודותיו.

סרטים מעניינים וחדשים
סרטי שפרטיהם עודכנו לאחרונה, סרטים חדשים בבתי הקולנוע וסרטים חדשים בדיוידי.
הדרך לאן

הדרך לאן (2016)

יפו 1948. בית מגורים על יד הים, שנעזב בבהלה על ידי דייריו הערבים, הופך להיות ביתם של יהודים ניצולי שואה שהצליחו למלט נפשם מהתופת באירופה. מתוך מצוקת הקיום היומיומי ובצל הסיכסוך המתמשך בין שני העמים, עולה זעקה נואשת לאהבה.

המחברות של אליש

המחברות של אליש (2017)

אלישבע רייז הלכה לעולמה בגיל שמונים ושתיים. אחרי מותה, מפנים ילדיה את ביתה, ומוצאים שם את יומניה. את היומנים היא כתבה בסתר לכל אחד משבעת ילדיה, ובהם היא תיעדה את חייהם במשך 57 שנים, מיום הולדתם ועד יום מותה. זה היה מפעל חייה. ערב ערב ישבה בביתה בקיבוץ עין צורים וכתבה לילדיה, אותם מעולם לא חיבקה או נישקה. עתה הם פותחים את היומנים בפעם הראשונה וקוראים את תיעוד חייהם. בעקבות האוצר שהשאירה הם יוצאים למסע מרגש וכואב, בו ילמדו על ילדות, אימהות והורות.

אמור

אמור (2016)

הותר לכל

לאחר שלוש שנים של שוטטות באירופה, חוזר במפתיע הצייר דניאל (לירון לבו), אל בית ילדותו במושב חקלאי במרכז בארץ ואל אהבת נעוריו. אף אחד בסביבתו לא יודע היכן הוא היה, מדוע הוא חזר וכמה זמן הוא מתכוון להישאר. במקביל, הצופים מתוודעים אל משפחת פריזר, שבעקבות תאונה, בתם היחידה לילה (אור אילן), מורה למחול לשעבר, משותקת ולא מגלה שום רצון להמשיך ולחיות.

הולכת שבעה

הולכת שבעה (2016)

הותר לכל

אלה אדלר, שחקנית ידועה, מאבדת את חברתה הטובה תמי, ביום שהן תכננו לצאת למסע בשביל ישראל. ובמקום לפרסם מודעות אבל ולקנות רוגעל'ך לשבעה, אלה מתעקשת לעשות את הכי פחות מצופה ממנה, יש יאמרו מרד, והיא יוצאת לאותו המסע עם שני תרמילים, אחד מאחור ואחד מלפנים. אלה הולכת שבעה. ויותר גרוע מכך שהיא "הבריזה" מהשבעה של חברתה הטובה ביותר, היא עוד מתאהבת. הגבר שהיא פוגשת במדבר הוא גבי, גבר מיסתורי שנמצא במדבר זמן מה מסיבה שאינה ברורה. וגבי מקשה על אלה, ולא מאפשר לה שלא להתאהב בו. הוא גבר רגוע, שקט וחזק, אינטלקטואל מסקרן ושונה מכל הגברים שאלה הכירה. הוא לא מגלה לה מה המקצוע שלו והיא סקרנית, בפרט ששניהם...

מכתוב

מכתוב (2017)

הותר לבני 12 ומעלה

צמד גובים בארגון פשע מוצאים את עצמם כניצולים יחידים מזירת פיגוע ובעקבות כך מחליטים לשנות דרכיהם ולהשיב תודה לאלוהים על ידי מעשים טובים. הם הולכים לכותל המערבי ומתחילים להגשים פתקי משאלות של אחרים בכלים המוכרים להם.

עוד עיון בספריה לפי ישראל »