חקר הקולנוע הישראלי

עזרה

מה מיחד את אידיבי בתור אמצעי לחקר הקולנוע הישראלי?

אידיבי מכיל מידע עשיר, אמין ומעמיק אודות כותרים מכל הזמנים, ואודות אנשי תעשיה מכל הזמנים. המטרה שלנו היא להנגיש כמה שיותר מידע אודות הקולנוע הישראלי ויוצריו בכל הרמות - החל מהמפיק, דרך הבמאי, וכלה באדם שכיוון את התאורה - ואנו עושים זאת באמצעות איסוף מידע באופן עצמאי ממקורות אמינים דוגמת רולרים של סרטים, ראיונות עם אנשי המקצוע, ועדכונים מאת המעורבים בהפקות. כל המידע שנאסף מאורגן בתוך דפי הכותרים ופרופילי האישים, ומוצג לחופשי עבור כלל הציבור.

כיצד ניתן לחקור את הקולנוע הישראלי עם אידיבי?

אידיבי מכיל כלים שונים שיעזרו לכם לחקור את הקולנוע הישראלי, ואם יש לכם הצעה או רעיון לכלי חדש שעשוי לעזור, אנא צרו עימנו קשר. הכלים:

  • חיפוש סטנדרטי - הדרך הקלה ביותר למצוא פרטים אודות אדם או אודות כותר (סרט/סדרה) היא פשוט לחפש אותם בתיבת החיפוש של האתר, ולהיכנס לדף המיוחד של אידיבי אודותם. הדף היעודי לאדם או לכותר באידיבי הוא פתח לכל המידע שאנו מכילים אודותיהם.
  • כלי פילוח הכותרים - באמצעות כלי זה ניתן לפלח כותרים על פי הגדרות שונות, דוגמת מספר הכרטיסים שנמכרו לקולנוע, טווחי תאריכים ליציאה לבתי הקולנוע, ז'אנרים (סוגות), ועוד רבות!
  • מציאת אישיות לפי כותר ברזומה - ניתן למצוא אישיות לפי דף "צוות שחקנים והפקה" המקושר לכל דף כותר באתר, וידוע לכם כי האישיות לקחה חלק באותו הכותר. לדוגמה, אם אתם מחפשים את הבמאי שביים את הסרט "קלרה הקדושה", ניתן פשוט לחפש את שם הסרט בחיפוש הסטנדרטי ולבדוק בדף "צוות שחקנים והפקה" שלו מי ביים אותו.
  • מציאת כותר לפי אישיות - ניתן למצוא סרט או סדרה כלשהם רק לפי אדם שנטל חלק בהם. לדוגמה, אם אתם מחפשים את שם הסרט שבו גילם שאול מזרחי זמר ישראלי מפורסם, תוכלו להתחיל מדף הרזומה שלו הזמין מתוך החיפוש הסטנדרטי.

אלו הן כמובן רק דוגמאות כיצד ניתן להשתמש במאגר הידע העצום של אידיבי על מנת לחקור את הקולנוע הישראלי.

הצעות לשיפור תתקבלנה בברכה באמצעות דף "צרו קשר".

מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
תוכנית הבוקר (ש.ל.ר)
תוכנית הבוקר (ש.ל.ר)
הארייט
הארייט
חיים נסתרים (ש.ל.ר)
חיים נסתרים (ש.ל.ר)
נשים קטנות
נשים קטנות