רמזור (2008) תקציר עונה 1 והפרקים

תקצירי הפרקים בעונה 1 של רמזור
(עונה 1, פרק 5)
"הציור"
ע01פ05
(עונה 1, פרק 6)
"מפריע לי"
ע01פ06
הידיד ההומו של טלי לא מפסיק לגעת בה, ובעידוד חפר, אמיר מתחיל לחשוש שהוא רק מתחזה. איצקו לא אוכל יום שלם לפני שהוא מגיע לחתונה, אולם אז הבחור הרגיש מגלה כי בתפריט גבינות ויין בלבד. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 7)
"מאמא טבע"
ע01פ07
לרגל חגיגת עשור לנישואיהם של איצקו ולילך, החברים שולחים אותם לצימר בצפון ואף מתנדבים לשמור על דניאל. אולם הצימר הוא מחנה ריכוז על טהרת השיבה לטבע ודניאל חולה באבעבועות רוח. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 8)
"הפקח"
ע01פ08
אמיר ואיצקו כמעט מאחרים להופעה של דניאל בתל אביב, אבל לא רוצים לשלם עבור חניה בחניון. הם משאירים פתק על רכבם בו כתוב: "אנחנו בניחום אבלים" ונכנסים להופעה. אולם אז הפקח מתקשר. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 9)
"העוזר"
ע01פ09
המנקה של טלי ואמיר מחליטה להפסיק להגיע. אחרי קשיים רבים הם מוצאים את גיורא, אבל הדיעות סביבו חלוקות. חפר שוכר דירה חדשה ובה חדר נעול. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 10)
"פסיכולוגית כלבים"
ע01פ10
טלי מזמינה הביתה פסיכולוגית כלבים בשביל ירדנה, ומבקשת מאמיר להצטרף למפגשים. איצקו מתוודה בפני חבריו על בעייה בתפקוד המיני, וחפר מתנדב לעזור. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 11)
"ליצן הלוויות"
ע01פ11
איצקו מתבקש למלא בקשת מנוח, ולהופיע כליצן בהלוויתו. טלי גונבת לאמיר את השמיכה בלילה והוא קונה שמיכה סודית. חפר קורא בעיתון ידיעה הקשורה לעברו. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 12)
"אמא מחליפה"
ע01פ12
אמיר מגלה שאמו יוצאת עם דודי קשק, מי שהיה פקוד שלו בצה"ל. יחד עם חפר הוא יוצא להציל את אמו. איצקו מנסה לחסוך את הוצאות ליצן יום ההולדת של דניאל, ומשיג ליצנית בעבודת שירות. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 13)
"אורות מתחלפים"
ע01פ13
חפר חוזר לשירי סרטים, היחידה שמצליחה להחזיק בו. אמיר וטלי מחליטים להתחתן. לילך אומרת לאיצקו שהיא רוצה להתגרש. האם הרמזור עומד להתחלף? (התקציר באדיבות: HOT)

« רשימת הפרקים והעונות של רמזור

רמזור רמזור

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.