אזהרה (2009)

Warning

ישראל  ·  דרמה  ·  מצב הפקה: פוסט פרודקשן

תקציר

#תקציר מורחב
הגיבור, עולה חדש בן 18, שהגיע מרוסיה בלי הורים, נאלץ להפוך להיות אחראי למעשיו בתקופה קצרה מדי. אירועים בסיסיים שקורים לכל נער, שמגדירים את המושגים החשובים, שבדרך כלל מתרחשים במהלך שנים, קורים לו בכמה חודשים. ההבנה הילדותי...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
הגיבור, עולה חדש בן 18, שהגיע מרוסיה בלי הורים, נאלץ להפוך להיות אחראי למעשיו בתקופה קצרה מדי. אירועים בסיסיים שקורים לכל נער, שמגדירים את המושגים החשובים, שבדרך כלל מתרחשים במהלך שנים, קורים לו בכמה חודשים. ההבנה הילדותית שלו לגבי חברות, משפחה, אהבה, כסף, מקום בחברה משתנת בצורה קיצונית. העולם נראה אכזר ולא הוגן. מחסור מתמיד בכסף, רעב, בדידות, מרחק מהמשפחה ובית - כל זה מחביא ממנו את הטוב שיש בחיים. הוא רק רוצה לשרוד. הוא מרגיש שהחברה מכריחה אותו להפוך להיות אזרח יעיל. הוא מתנגד אבל אין לו משהו להיתפס עליו, איזשהו חלום, משהו ששווה למות בשבילו. הוא צונח נמוך יותר ויותר ומתחיל לאבד את הדברים הטובים שהיו לו. הוא הופך לאדם, מצד אחד קדוש ומצד שני להתגלמות הרוע- לחייל. מצד אחד עבד של החברה. מצד שני אדם עם מעט אחריות. שרק יכול להיות. במהלך הסרט אנו לומדים להכיר את מישה, ולראות את עצמנו בו ובתהליכים שהוא עובר כמו - פרידה מאהבת נעורים, בגידה של חבר, געגועים לבית, וקשיחות המערכת. עם ההידרדרות כללית של כל הגורמים בחייו , אנו עדים לאיבוד התקווה ואבדן הרצון החופשי שלו. מישה נכנע למערכת- ושם מוצא את החופש שלו.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
בהמתנה להפצה רשמית
צבע:
צבע

בימוי
תסריט
הפקה

הפקה בפועל, הפקה בפועל
משחק
... ניונקו
... זלנר
... דאשה
... שוקינה
... סשוליה
... אמא
... רבינוביץ'
... ז'ניה
... שטרן
... דודה
... דוד
... יובל
... עוה"ד יעל צור
... אחין
... פרנקל

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.