מריו (2015) תקציר עונה 1 והפרקים

תקציר עונה 1 של מריו התקציר של העונה השלמה
משפחת גדות שוכרת כ"אופר" את מריו (רועי בר נתן) - צעיר ממוצא בוליביאני, שמתגלה להפתעתם גם כמכשף (גרוע במיוחד).
מריו מלא שמחת חיים, יצירתי, נלהב וחסר אחריות, מטלטל את חייה המהוגנים וההישגיים של המשפחה, יוצר הרבה צרות ומבוכות בשכונה בה הם גרים, אבל גם עוזר לילדים להתמודד עם גיל ההתבגרות הקשה ולהורים להתמודד עם העולם האכזר, ועם קשיי גידול הילדים.

משפחת גדות היא משפחה הישגית, שמנוהלת ביד רמה על ידי ציפי (מיה דגן) עורכת דין בפרקליטות, אשת קריירה ומלאת רגשות אשם שהיא עסוקה מדי בקריירה ולא נמצאת מספיק בבית. ציפי נשואה לעמי (דב נבון) - איש היי טק, חנון, ואחראי מאוד שמפחד להזדקן, מוטרד מזה שדורכים עליו בעבודה, ורוצה להמשיך להיות החבר של הילדים שלו שהולכים וגדלים מהר מדי.
לתוך הקלחת הזאת נכנס מריו. הוא הרגע הגיע לישראל מכפר קטן ולא מתקדם בהרים האנדים ומתרבות שונה מאוד.
מריו מנסה לעזור לבני המשפחה בבעיות שלהם-בעבודה, בבית הספר בתנועת הנוער וכו'. הוא מאוד משתדל שלא להשתמש ביכולת הכישוף המאוד בעייתית שלו, וכשהוא נאלץ או מתפתה להשתמש בכישוף רק צרות קורות. מריו מופיע לפתע בסלון של משפחת גדות מרמת גן. טלי מופתעת למראהו אך מוכנה לקבל אותו בזרועות פתוחות ולהגן עליו. ציפי מסרבת לקבל את קיומם של קסמים בעולם ולא מוכנה שמריו יישאר, אבל עקב נסיבות מפתיעות היא בדיוק צריכה עוזר בית.
תקצירי הפרקים בעונה 1 של מריו
(עונה 1, פרקים 2-?)
(עונה 1, פרקים 1-?)

« רשימת הפרקים והעונות של מריו

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.