שבאבניקים (2017) תקצירי פרקים

תקצירי הפרקים של שבאבניקים
(עונה 1, פרק 1)
"חדר 17"
ע01פ01
ארבעה צעירים מישיבה חרדית יוקרתית, מתקשים לקבל את המנהל החדש שמחליט לעשות סדר באורח החיים הנהנתני. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 2)
"ניילונית"
ע01פ02
שפיצר, ראש הישיבה החדש, מחליט לבודד את הישיבה מקליטה סלולרית. שירה מבקשת מאבינעם לעזור לה בלימודים. מאיר יוצא לדייט עם בחורה נחשבת. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 3)
"הבת של רש"י"
ע01פ03
הרב בלוך ממשיך להתעמר בתלמידי הישיבה, אבינעם מתקרב לשירה, דב מביא איתו את גדליה לפגישה עם אחותו דבורה. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 4)
"בין הזמנים"
ע01פ04
בדרך לטיול בצפון הארץ גדליה מגלה מה קרה למאמר שכתב ודב מסתבך בשדה מוקשים. ביחד, הרביעייה מתמודדת עם הרפתקה לא צפויה. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 9)
"האגדה על שמעון ג'ריקן"
ע01פ09
הרביעייה מגלה שהנוף מהחדר שלהם הוא שלט חוצות לא צנוע וגדליה ומאיר מתייעצים עם הרב חג'בי כיצד לפעול. שירה מזמינה את אבינעם לתערוכה. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 1, פרק 10)
"חיוב"
ע01פ10
שלושה חוקרים מגיעים לישיבה כדי לחקור את שריפת שלט החוצות. מאיר, גדליה, אבינעם ודב במוקד החקירה שמערערת את היחסים ביניהם. (התקציר באדיבות: HOT)
שבאבניקים שבאבניקים שבאבניקים שבאבניקים שבאבניקים שבאבניקים

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.