מכושפות: הדור החדש (2018) תקציר עונה 2 והפרקים

תקצירי הפרקים בעונה 2 של מכושפות: הדור החדש
(עונה 2, פרק 1)
פרק #2.01
ע02פ01
מל, מגי ומייסי הן אחיות בעלות כוחות על טבעיים ובלתי אפשריים. עם כוח השלוש הן חזקות יותר יחד ונלחמות בשדים, אפילו אם אינן יודעות באמת מול מה הן מתמודדות. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 2, פרק 2)
פרק #2.02
ע02פ02
המכושפות צריכות ללמוד להסתדר בעולמן החדש. מייסי מנסה לפתור חלומות מעיקים, מל ומגי מנסות להשלים עם תפקידן החדש. הארי לא מצליח לחזור לעצמו מאז ההיתקלות בנבל בברדס. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 2, פרק 3)
פרק #2.03
ע02פ03
מל והארי מנסים לפענח את ספר הבכירות, מגי מתחרה על משרת ניהול כדי שהמכושפות יצליחו להיכנס אל מרכז הבקרה. מייסי יוצאת לבד להציל מכשפה במצוקה. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 2, פרק 4)
פרק #2.04
ע02פ04
המכושפות לוכדות את אביגייל וחוקרות אותה לגבי כוונותיה ולבסוף יוצאות יחד כדי לחפש את המתנקש. במקביל, הארי מנסה לפענח את ספר הבכירות ומגלה פרט חדש על בני מינו. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 2, פרק 7)
פרק #2.07
ע02פ07
הארי ומגי מנסים לגלות מה סוד הטבעת של ג'ורדן, מל מצילה את קאט מגורל לא ברור, מגי חוברת לאביגייל. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 2, פרק 8)
פרק #2.08
ע02פ08
מגי מקבלת החלטה משנת חיים, ואחיותיה והארי חוששים שהיא עלולה להרוס אותה. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)

« רשימת הפרקים והעונות של מכושפות: הדור החדש

מכושפות: הדור החדש מכושפות: הדור החדש מכושפות: הדור החדש

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.