חדר החדשות (2012) תקציר עונה 3 והפרקים

תקצירי הפרקים בעונה 3 של חדר החדשות
(עונה 3, פרק 1)
פרק #3.01
ע03פ01
עונה אחרונה לדרמה השנונה של HBO, החושפת את הסודות שמאחורי עשיית תכנית חדשות, דרך עבודת הצוות האינטנסיבית ומערכות היחסים הרגישות בינם לבין הקהל וההנהלה. הצוות מסקר את הפיגוע במרתון בבוסטון. מקור מוסר לניל מסמכים ממשלתיים. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 3, פרק 2)
פרק #3.02
ע03פ02
ניל משתף את כולם במסמכים המודלפים והם מנסים להגות תכנית פעולה, צ'רלי וליאונה מתמודדים עם ניסיון להשתלטות עוינת, וסלואן חוששת שדון חוצה קו מוסרי. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 3, פרק 3)
פרק #3.03
ע03פ03
ליאונה וריס מנסים לגייס כספים כדי להילחם בהשתלטות, ומודיעים לצ'רלי כי ACN תועמד למכירה. סלואן ודון מנסים להסתיר את מערכת היחסים שלהם ממשאבי אנוש, וויל מופתע בארוחת ערב של הכתבים בבית הלבן. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 3, פרק 4)
פרק #3.04
ע03פ04
וויל מסרב לחשוף את המקור של המסמכים הממשלתיים שנגנבו, וניצב בפני מאסר על בזיון בית המשפט. בינתיים, סלואן ומק תרות אחר קונה לרשת, והעבודה החדשה של האלי מוסיפה מתח למערכת היחסים שלה עם ג'ים. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 3, פרק 5)
פרק #3.05
ע03פ05
וויל מואשם בביזיון בית המשפט, אך עדין מסרב לנקוב בשמו של המקור שסיפק לניל את המסמכים. בינתיים, צ'ארלי מסכים לדרישתו של פרואיט לפנות לקהל צעיר יותר, ושולח את דון לחקור מקרה של התעללות מינית בקולג' יוקרתי. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)

« רשימת הפרקים והעונות של חדר החדשות

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.