ויקינגים (2013) תקציר עונה 6 והפרקים

תקציר עונה 6 של ויקינגים התקציר של העונה השלמה
העונה השישית תבקר בשלושה עולמות חדשים, ביניהם רוס - הלא היא קייב, והויקינגים שלה, שבהם שולט אולג מנובגורוד, נסיך ויקינגי שכבש ערים ונודע בשם "אולג הנביא". הויקינגים יגיעו גם לדרך המשי- אמנם לא ידוע אם הם הגיעו לסין עצמה, אבל יחד עם המלחמות והכיבושים הם עסקו גם במסחר וללא ספק הגיעו לדרך המשי. העונה הזו תמשיך לעקוב אחר בניו של ראגנר לות''ברוק, כשהם כובשים את העולם. החלק הראשון של העונה השישית הסתיים בקליף האנגר – ביורן (אלכסנדר לודוויג) שוכב על הרצפה לאחר שנדקר על ידי אחיו למחצה אייבר בקרב עקוב מדם. בינתיים, אובה וטורביי נמצאים באיסלנד ומחפשים מה עלה בגורלו של פלוקי.
בעשרת פרקי הסיום של הסדרה, יענו על כמה מהשאלות הגדולות ביותר שיש לצופי הוויקינגים כרגע: האם ביורן עדיין חי, מה קרה לפלוקי ומי ייקח את כס המלוכה של קטגט.
תקצירי הפרקים בעונה 6 של ויקינגים
(עונה 6, פרק 12)
פרק #6.12
ע06פ12
אולג מעניש את קציני צבאו על התבוסה בקאטגאט. גונהילד מכריזה שתקיים אספה כדי לבחור שליט חדש לקאטגאט. הנסיך דיר יוצר קשר עם אייבר. קטיה מתקרבת לאייבר. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 6, פרק 13)
פרק #6.13
ע06פ13
המסע של אובה, אותר וקייטיל נתקל בסערה קשה שגובה מחיר בנפש. בקאטגאט מתכוננים לבחירות, כשדמות חדשה-ישנה מגיעה לעיר וטורפת את הקלפים. במזרח אייבר מקבל מהנסיך דיר את הסימן ומתכונן להבריח את הנסיך איגור. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 6, פרק 14)
פרק #6.14
ע06פ14
אובה, אותר, קייטיל והשאר מגיעים ליבשה חדשה, אך מתאכזבים מאוד ממה שהם מוצאים בה. הרלד מציע לגונהילד להינשא לו ולהיות מלכתו. אייבר מגיע לנסיך דיר, ויחד הם מתכננים מתקפה על קייב. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 6, פרק 15)
פרק #6.15
ע06פ15
הנישואים של הרלד ואינגריד נערכים, אך גונהילד מפתיעה כשהיא מגיעה לשם. ההתיישבות בגרינלד שוב נקלעת לסכסוך קשה בעקבות התנהגותו של קייטיל. אייבר ודיר מגיעים לקייב ומופתעים מקבלת הפנים שם. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 6, פרק 16)
פרק #6.16
ע06פ16
אייבר ו-הוויטסרק מגיעים לקאטגאט ומבטיחים לתמוך בשלטונו של הרלד. הוויטסרק מרגיש שאין ערך לחייו, וגם אייבר חש שאין לו מטרה. בינתיים אובה ואנשיו אבודים בים בלי מזון ומים ומידרדרים לאלימות. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)

« רשימת הפרקים והעונות של ויקינגים

ויקינגים ויקינגים ויקינגים ויקינגים ויקינגים

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.