מחוברים פלוס (2013) תקציר עונה 3 והפרקים

תקצירי הפרקים בעונה 3 של מחוברים פלוס
(עונה 3, פרק 5)
"על חבל דק"
ע03פ05
ניר ושחר מנסים להציל את הזוגיות שלהם. דנה מתקשה לנשום תחת עומס עבודות הבית החדש. ציפי מנסה, בכל דרך, לשכנע את רימה להביא ילד חדש. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 3, פרק 6)
"סוס פרא"
ע03פ06
תומר והילה עוברים לגור יחד. בין ציפי ורימה מתגלים חילוקי דעות לגבי החינוך של רומיאו. הקספרים עם שיר חדש בפלייליסט ועם זאת, אורן מתקשה לשחרר את העבר. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 3, פרק 7)
"דלתות מסתובבות"
ע03פ07
טל יוצאת לדייט מוצלח. ניר נפגש עם לטי גרובמן, חברתו לשעבר. אורן רוצה להרגיש שוב, ומחליט לוותר על הציפרלקס ולהתנהל בלעדיו, לראשונה מזה 7 שנים. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 3, פרק 8)
"הכלבים חוזרים"
ע03פ08
ניר מחליט לחזור לעניינים. דנה נקברת תחת עבודות הבית, ומרגישה בודדה. רימה מתקשה לעמוד בלחץ התצוגה המתקרבת וציפי מתגייסת לעזרתה, בכל הכוח. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 3, פרק 9)
"נאמנות מוחלטת"
ע03פ09  ·  שידור בישראל: 03.04.16
טל מסיימת את הצילומים ומחליטה להיפרד מאור. ציפי עוברת ניתוח ורימה מטפלת בה במסירות. אחרי שאביו עובר צנתור, תומר מחליט לצאת לדרך חדשה. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 3, פרק 10)
"רומן יווני"
ע03פ10  ·  שידור בישראל: 04.04.16
אורן ושי מדברים על היחסים ביניהם. דנה מרגישה חוסר יציבות, והמשפחה של גיא באה לביקור. טל פוגשת בחור יווני ומתלבטת האם לפתח זוגיות בשלט רחוק. (התקציר באדיבות: HOT)
(עונה 3, פרק 11)
"זמן פציעות"
ע03פ11  ·  שידור בישראל: 06.04.16
ניר מחליט להזמין כרטיסי טיסה ולחגוג לשחר יומולדת, ולהציל את הזוגיות שלהם. שחר מתעקשת לדבר על הבעיות, ולא ששה לצאת לחופש, אלא אם דברים ישתנו. (התקציר באדיבות: HOT)

« רשימת הפרקים והעונות של מחוברים פלוס

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.