בלש אמיתי (2013) תקציר עונה 1 והפרקים

תקציר עונה 1 של בלש אמיתי התקציר של העונה השלמה
ב-2012, מסיבה שלא נחשפת בתחילה, בלשי משטרת לואיזיאנה והשותפים לשעבר, ראסט קול (מת'יו מקונהיי) ומרטין הארט (וודי הארלסון) נקראים למשרדי המשטרה, כדי לעבור שוב על תיק רצח שעל פיענוחו עבדו בשנת 1995. במהלך מספר תשאולים, מספרים קול והארט את סיפור החקירה שלהם, חושפים יותר ויותר פרטים, פותחים פצעים שלא הגלידו לחלוטין ומעלים שאלות שלכאורה נענו כבר בעבר, בחקירת הרצח הטקסי והמוזר של זונה על ידי רוצח סדרתי, משנת 95'. צירי הזמן נפגשים ב- 2012, כשכל אחד מהם חוזר חזרה לעולם שהאמין שעזב מזמן.
בעוד העלילה מתקדמת על ידי האובססיה המשותפת של שני הבלשים לתפוס את הרוצח, הדרמה האמיתית מתרכזת באופי ההפכפך של יחסיהם של קול והאנט, ואישיותם, איך הם משפיעים אחד על השני כבלשים, חברים ובני אדם. כשהם מעידים, נחשפים סיפוריהם האישיים ומערכת היחסים ביניהם הופכת לנקודת המוקד. הארט, איש משפחה, יליד לואיזיאנה, שנישואיו נשחקים על ידי המתח בעבודתו והבגידות שלו, נראה על פני השטח כהפך הגמור של קול – זאב בודד, פסימי, לשעבר בלש במחלק סמים מטקסס.
וכשאנחנו לומדים להכיר טוב יותר את הבלשים ואת הרוצח, הולך ומסתבר שהאפלה נמצאת בשני צידי החוק.
תקצירי הפרקים בעונה 1 של בלש אמיתי
(עונה 1, פרק 1)
פרק #1.01
ע01פ01
שני שותפים לשעבר ממשטרת לואיזיאנה נקראים לתשאול בנוגע לחקירת רצח שניהלו ב-1995. אט אט מתגלה כיצד הפרשה שינתה את חייהם ואת יחסם אחד לשני ומדוע הם שוב ניצבים בפניה. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 1, פרק 2)
פרק #1.02
ע01פ02
קווסדה, הנתון בלחץ למצוא חשוד בפרשת הרצח, מזהיר את הארט וקול שהם עלולים להיות מוחלפים ע"י בלשים מצוות חקירה חדש. השותפים מבקשים זמן נוסף כדי לחקור רמז חדש. בינתיים, יחסיו המתוחים של הארט עם אשתו מובילים אותו הרחק מהבית. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 1, פרק 3)
פרק #1.03
ע01פ03
תמונה מוסתרת בכנסייה השרופה מובילה את קול והארט אל ג'ואל טריוט, כומר המנהל אספות באוהל. בינתיים, מעורבותו של עבריין מין ידוע נחשפת בחקירת הרצח של דורה לאנג, אך קול מביע ספקות. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 1, פרק 4)
פרק #1.04
ע01פ04
קול והארט ממשיכים לעקוב אחר סדרת עקבות מסוכנים במטרה לאתר את החשוד העיקרי שלהם. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 1, פרק 5)
פרק #1.05
ע01פ05
הארט וקול חוגגים את פתרון תעלומת הרצח, אך בשנת 2012 הבלשים מציגים בפניהם ראיות חדשות. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 1, פרק 6)
פרק #1.06
ע01פ06
מגי מבהירה את הסיבות שבגינן קול עזב את המשטרה. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 1, פרק 7)
פרק #1.07
ע01פ07
קול והארט מנסים לגלות האם סדרת מקרים של אנשים נעדרים יכולה להיות קשורה לרצח של דורה לאנג. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)

« רשימת הפרקים והעונות של בלש אמיתי

בלש אמיתי בלש אמיתי בלש אמיתי בלש אמיתי בלש אמיתי בלש אמיתי

עוד על עונה 1
ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.