סוכני ש.י.ל.ד (2013) תקציר עונה 3 והפרקים

תקציר עונה 3 של סוכני ש.י.ל.ד התקציר של העונה השלמה
בתחילת העונה, המנהל פיל קולסון (קלארק גרג) והסוכנת סקאי (קלואי בנט) מובילים את צוות שילד בחיפושיה בעולם אחר אנשים בעלי כוחות מיוחדים, לאחר מאורעות סיום עונה 2 – הקרב האפי עם ג''אינג וצבא הלא-אנושיים שלה והחשיפה שסקאיי היא בעצם דייזי ג''ונסון - הדמות "קוייק" (Quake) מעולם הקומיקס של מארוול, שם שסקאיי תאמץ לה בעונה החדשה. במהרה יגלו קולסון וצוותו שהם אינם היחידים שמחפשים את הלא-אנושיים החדשים.
חודשים עברו מאז הקרב וצוות שילד עדיין אינו יציב. קולסון ממשיך לנסות ולאחד את האירגון ומתמודד עם אבדן ידו. הביטחון העצמי שלו עדיין לא ששב אליו, כמו גם סגניתו, הסוכנת מירנדה מיי (מינג-נה ואן) שיצאה לחופשה עם בעלה לשעבר אנדרו (בלייר אנדרווד). הסוכנת הקטלנית בובי מורס מחלימה מהעינוי הטראומטי שעברה בידיו של גרנט וורד, פיץ'' אובססיבי לפענח את התעלומה מאחרוי העלמותה המסתורית של סימונס (שנבלעה על ידי הסלע השחור) וכולם בכוננות עליונה לתנועה הבאה של וורד והידרה.
אך איומים גדולים נוספים מצפים להם במהלך העונה וביניהם התפשטות הטריג''ן – החומר החוצני שפותח יכולות על אצל אנשים נבחרים, היווצרותם של האיניומנס החדשים שאינם יכולים לשלוט או להבין את כוחותיהם, היווסדו של אירגון ממשלתי חדש שהולך בעקבותיה של שילד, תכונותיו הלא ידועות של המונוליט הענק ששאב לתוכו את סימונס והאיום המתמיד של אירגון הטרור הידרה שנבנה מחדש. וכמובן גרנט וורד, הבוגד שהפך את הפלתם של שילד וקולסון, למשימתו האישית.
תקצירי הפרקים בעונה 3 של סוכני ש.י.ל.ד
(עונה 3, פרק 1)
פרק #3.01
ע03פ01  ·  שידור בישראל: 10.10.15
לאחר הקרב האפי עם ג'אינג וצבא הלא-אנושיים קולסון מנסה לאחד את האירגון ומחפש בעולם אחר אנשים בעלי כוחות מיוחדים, לאור האיום המתמיד של אירגון הטרור הידרה שנבנה מחדש.
(עונה 3, פרק 7)
פרק #3.07
ע03פ07  ·  שידור בישראל: 22.11.15
ארגון שילד נחשף לאמת מזעזעת על אחד האויבים הגדולים ביותר שלו, ופיץ עוזר לסימונס לשחזר מידע שעלול להוביל אותם חזרה אל הפורטל.
(עונה 3, פרק 8)
פרק #3.08
ע03פ08  ·  שידור בישראל: 25.11.15
אנשי שילד מגלים את האמת המסוכנת על ATCU, בעוד שתכניתו של וורד לתקוף את הארגון מקבלת תפנית חדה.

« רשימת הפרקים והעונות של סוכני ש.י.ל.ד

סוכני ש.י.ל.ד

עוד על עונה 3
ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.