סוכני ש.י.ל.ד (2013) תקציר עונה 7 והפרקים

תקציר עונה 7 של סוכני ש.י.ל.ד התקציר של העונה השלמה
העונה צפויה להתמודד גם עם מסעות בזמן ולהחזיר למסך כמה דמויות אהובות ולסגור קצוות עלילה שנותרו גם מהסרטים, גם מהעונות הקודמות וגם מסדרת הבת "הסוכנת קרטר".
תקצירי הפרקים בעונה 7 של סוכני ש.י.ל.ד
(עונה 7, פרק 8)
פרק #7.08
ע07פ08
הילוך הזמן של הזפיר תקול, והתקווה היחידה להיחלץ מאסון מונחת על כתפי יו-יו, לשם כך עליה להיעזר ביריבה מן העבר שתעזור לה להשיב לעצמה את היכולת. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 7, פרק 9)
פרק #7.09
ע07פ09
סערת זמן מחוללת שמות בזפיר ומעיפה אותה לנתיב הרס, ובו זמנית דייזי וקולסון נאלצים לחוות שוב ושוב ניסיונות כושלים להצלת הצוות. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 7, פרק 10)
פרק #7.10
ע07פ10
הצוות מגיע ל-1983. נתניאל וקורה עובדים במרץ על הקמת צבא. על דייזי הוטל להגן על ג'יאיינג, והאחרים מגלים שעליהם להתמודד עם אויב נוסף בעל כוחות-על כדי לעצור את מאליק. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 7, פרק 11)
פרק #7.11
ע07פ11
נתניאל וסיביל ממשיכים במלחמה כדי להרוס את ש.י.ל.ד, וסוכני ש.י.ל.ד מנסים לברר למה קורה הגיעה אליהם. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 7, פרק 12)
פרק #7.12
ע07פ12
נתניאל וסיביל מתקרבים עוד יותר למחיקת ש.י.ל.ד. מדפי ההיסטוריה, ועל הסוכנים להסתמך על יתרונותיהם כדי להערים על הכרוניקומים ולהישאר בחיים. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)

« רשימת הפרקים והעונות של סוכני ש.י.ל.ד

עוד על עונה 7
ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.