סופי: "הבורר 3" חוזרת בסוף אוקטובר

מאת
16 בספטמבר 2010 בשעה 17:18
משה איבגי. מתוך הבורר.

משה איבגי. מתוך הבורר.

הוט הכריזה סוף סוף על התאריך הסופי לעלית העונה השלישית של דרמת הפשע הישראלית "הבורר", והוא ה-26 באוקטובר, באיחור של שנה וחצי אחרי סיום העונה השניה. "הבורר" הפכה כבר מזמן להיות סדרת קאלט מקומית, ואף שברה את שיאי הצפיה של HOT VOD עם כ-6 מיליון הזמנות.

"הבורר 3" תמשיך לעסוק בסוגיה המרכזית של העונות הקודמות: מה משפיע על גורלנו יותר, הגנים שלנו, או הסביבה בה גדלנו, ויותר מכך מה יותר חזק – קשרי משפחה, ויהיו בעיתיים ככל שיהיו – או חברות שנרכשת במהלך החיים. אחרי שבעונה הראשונה נדב פלדמן (יהודה לוי) גילה את מוצאו האמיתי כבן אבוד לבורר בעולם התחתון (משה איבגי), ובעונה השניה הבורר ונדב למדו להכיר אחד את השני כשהבורר "המת" הסתתר בביתו של נדב, הפעם הצופים יגלו יחד עם הבורר, גילה, אבי הטחול, האחים קובלובה ונדב, מי יהיה זה שירש את האימפריה של ברוך אסולין: הבן חמום המוח, אבי הטחול (שלומי קוריאט), או הבן השקול שצץ משום מקום, נדב.

אל הקאסט החוזר של "הבורר 3" יחברו דמויות חדשות, בין היתר בגילומם של יעקב כהן, עידו מוסרי, רמי הויברגר, אורלי זילברשץ, גאלה קוגן, דני שטג, חן יאני ואפילו שלומי סרנגה.

אגב, הסדרה עולה פחות או יותר במקביל לדרמת הפשע החדשה של yes, "בלו נטלי" (31 באוקטובר), בכיכובו של צביקה הדר המספרת על תעשית המין והמסחר בנשים בישראל.