נעמי ווטס רשמית ב"ג'יי. אדגר"

נעמי ווטסהשחקנית נעמי ווטס הצטרפה לסרט הביוגרפיה "ג'יי. אדגר", לצידם של ליאונרדו די'קפריו, ג'וש לוקאס ("חיים כמו שמכירים") ואד ווסטוויק ("אחת שיודעת"). קלינט איסטווד יביים על פי תסריט של דאסטין לאנס בלאק ("מילק").

הביוגרפיה הדרמתית עוקבת אחר ג'יי אדגר הובר, שהיה ראש הבולשת הפדרלית (FBI) משך הזמן הארוך ביותר, ושירת תחת שמונה נשיאים. הוא הרים את מעמדה של הבולשת לסמכות אכיפת החוק המובילה בארה"ב, אך על הישגיו העיבו התעמרויות במתנגדים פוליטים, שימוש בשיטות בלתי חוקיות, וצבירת מאגרי מידע סודיים אודות אישים בכירים בארה"ב. יוקרתו של האדם דעכה עם השנים, והוא כיום ידוע דווקא לשמצה.

ווטס תגלם את הלן גנדי, מזכירתו האישית של הובר מאז 1918 ועד מותה ב-1972 (זה 54 שנים יחד). ווטס היתה מועמדת מובילה לתפקיד מזה זמן רב, אך האולפנים ניסו לבחון שחקניות אחרות גם, משום שהיתה אפשרות להתנגשות בלוחות הזמנים של ווטס, שכמובן נפתרה.

לוקאס יגלם את הטייס צ'ארלס לינדברג, ושחקן הטלויזיה דיימון הרימן יגלם את המהגר הגרמני ברונו הופטמן, שהואשם בחטיפת התינוק של לינבדרג ב-1932. חקירת המקרה היה אחד התיקים המרכזיים בתחילת דרכו של הובר. ארמי האמר ("הרשת החברתית") יגלם את המאהב-הסודי-לכאורה של הובר.

שלב הליהוק לתפקידים המרכזיים ב"ג'יי. אדגר" רץ די מהר, וזאת למרות שאולפני האחים וורנר טרם קבעו תאריכים לסרט.

שיוכים: חדשות סרטים
תורך להביע את עצמך. מה תרצה להגיב בנושא?