פרסי אוסקר 2017

עמוד זה מציג את רשימת הזוכים והמועמדים של פרסי האקדמיה האמריקאית לשנת 2017. כמו כן, עמוד זה גם מציג סטטיסטיקות על הזכיות והמועמדויות, הן עבור הסרטים והן עבור האישים שהתמודדו בתחרות. באפשרותכם ללחוץ על שם הזוכה או המועמד/ת כדי לקרוא פרטים נוספים.

סטטיסטיקות על פרסי אוסקר 2017
המובילים בזכיות ובמועמדויות, ראשית לפי סדר כמות הזכיות ואז לפי סדר כמות המועמדויות.
"לה לה לנד" (7 זכיות מתוך 13 מועמדויות)
"אור ירח" (3 זכיות מתוך 8 מועמדויות)
"הסרבן" (2 זכיות מתוך 6 מועמדויות)
"המפגש" (זכיה אחת מתוך 8 מועמדויות)
"מנצ'סטר ליד הים" (זכיה אחת מתוך 6 מועמדויות)
"גדרות" (זכיה אחת מתוך 4 מועמדויות)
"חיות הפלא והיכן למצוא אותן" (זכיה אחת מתוך 2 מועמדויות)
"סארו: הדרך הביתה" (6 מועמדויות)
"באש ובמים" (4 מועמדויות)
"מאחורי המספרים" (3 מועמדויות)
"ג'קי" (3 מועמדויות)
"פלורנס פוסטר ג'נקינס" (2 מועמדויות)
"אסון בלב ים" (2 מועמדויות)
"רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים" (2 מועמדויות)
"הנוסעים" (2 מועמדויות)
"קובו: אגדה של סמוראי" (2 מועמדויות)
"מואנה" (2 מועמדויות)
ג'סטין הורביץ (2 זכיות מתוך 3 מועמדויות)
טיירל אלווין מקרני (2 זכיות)
דמיאן צ'זל (2 זכיות)
בארי ג'נקינס (זכיה אחת מתוך 2 מועמדויות)
קנת' לונרגן (2 מועמדויות)
תאודור מלפי (2 מועמדויות)

רשימת הזוכים עם המועמדים של פרסי אוסקר 2017

הזוכים ברשימה מודגשים, ואילו המועמדים מופיעים בגופן רגיל.

הסרט הטוב ביותר

אור ירח טיירל אלווין מקרני, דידי גרדנר, "אור ירח" (זכיה)
באש ובמים פיטר ברג, סידני קימל, ג'ים טאובר, ג'ולי יורן, "באש ובמים"
גדרות טוד בלאק, טוני קושנר, "גדרות"
המפגש שון לוי, "המפגש"
הסרבן פול קורי, ברוס דייבי, וויליאם ד. ג'ונסון, גרגורי קרוסבי, "הסרבן"
לה לה לנד ג'ורדן הורוביץ, מארק פלאט, פרד ברגר, גארי גילברט, "לה לה לנד"
מאחורי המספרים ג'נו טופינג, פיטר צ'רנין, דונה גיגליוטי, תאודור מלפי, "מאחורי המספרים"
מנצ'סטר ליד הים מאט דיימון, כריס מור, "מנצ'סטר ליד הים"
סארו: הדרך הביתה איאן קאנינג, אנג'י פילדר, "סארו: הדרך הביתה"

הבימוי הטוב ביותר
דמיאן צ'זל, "לה לה לנד" (זכיה)
בארי ג'נקינס, "אור ירח"
דני וילנב, "המפגש"
מל גיבסון, "הסרבן"
קנת' לונרגן, "מנצ'סטר ליד הים"

השחקן הטוב ביותר
קייסי אפלק, "מנצ'סטר ליד הים" (זכיה)
דנזל וושינגטון, "גדרות"
אנדרו גארפילד, "הסרבן"
ריאן גוסלינג, "לה לה לנד"
ויגו מורטנסן, "קפטן פנטסטיק"

השחקנית הטובה ביותר
אמה סטון, "לה לה לנד" (זכיה)
נטלי פורטמן, "ג'קי"
איזבל הופר, "היא"
רות נגה, "לאבינג"
מריל סטריפ, "פלורנס פוסטר ג'נקינס"

שחקן המשנה הטוב ביותר
מהרשלה עלי, "אור ירח" (זכיה)
ג'ף ברידג'ס, "באש ובמים"
מייקל שאנון, "יצורים ליליים"
לוקאס הדג'ס, "מנצ'סטר ליד הים"
דב פאטל, "סארו: הדרך הביתה"

שחקנית המשנה הטובה ביותר
ויולה דיויס, "גדרות" (זכיה)
נעמי האריס, "אור ירח"
אוקטביה ספנסר, "מאחורי המספרים"
מישל וויליאמס, "מנצ'סטר ליד הים"
ניקול קידמן, "סארו: הדרך הביתה"

התסריט המקורי הטוב ביותר
דמיאן צ'זל, "לה לה לנד" (זכיה)
טיילור שרידן, "באש ובמים"
אפתימיס פליפו, יורגוס לנתימוס, "הלובסטר"
קנת' לונרגן, "מנצ'סטר ליד הים"
מייק מילס, "נשות המאה העשרים"

התסריט המעובד הטוב ביותר
בארי ג'נקינס, טיירל אלווין מקרני, "אור ירח" (זכיה)
אוגוסט ווילסון, "גדרות"
טד צ'יינג, אריק הייסרר, "המפגש"
תאודור מלפי, אליסון שרודר, "מאחורי המספרים"
לוק דיויס, "סארו: הדרך הביתה"

הצילום הטוב ביותר
"לה לה לנד" (זכיה)
"אור ירח"
"המפגש"
"סארו: הדרך הביתה"
רודריגו פרייטו, "שתיקה"

העריכה הטובה ביותר
"הסרבן" (זכיה)
"אור ירח"
"באש ובמים"
"המפגש"
"לה לה לנד"

העיצוב האמנותי הטוב ביותר
"לה לה לנד" (זכיה)
"המפגש"
"הנוסעים"
"חיות הפלא והיכן למצוא אותן"
"יחי הקיסר!"

עיצוב התלבושות הטוב ביותר
"חיות הפלא והיכן למצוא אותן" (זכיה)
"בעלי ברית"
"ג'קי"
"לה לה לנד"
"פלורנס פוסטר ג'נקינס"

האיפור הטוב ביותר
"יחידת המתאבדים" (זכיה)
"סטארטרק 3: אל האינסוף"

ערבול הקול הטוב ביותר
ג'ון דבני, "הסרבן" (זכיה)
סטיב ג'בלונסקי, "13 שעות: החיילים הסודיים של בנגאזי"
יוהן יוהנסון, "המפגש"
ג'סטין הורביץ, "לה לה לנד"
מייקל ג'יאצ'ינו, "רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים"

עריכת הקול הטובה ביותר
"המפגש" (זכיה)
"אסון בלב ים"
"הסרבן"
"לה לה לנד"
"סאלי: נס על ההדסון"

האפקטים הויזואלים הטובים
"ספר הג'ונגל" (זכיה)
"אסון בלב ים"
"דוקטור סטריינג'"
"קובו: אגדה של סמוראי"
"רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים"

השיר המקורי הטוב ביותר
ג'סטין הורביץ, "לה לה לנד" (זכיה)
כריסטופר בק, "טרולים"
"מואנה"

מוסיקת הפסקול הטוב ביותר
ג'סטין הורביץ, "לה לה לנד" (זכיה)
ניקולס בריטל, "אור ירח"
"ג'קי"
"הנוסעים"
דאסטין או'הולורן, וולקר ברטלמן, "סארו: הדרך הביתה"

סרט האנימציה באורך מלא
"זוטרופוליס" (זכיה)
"הצב האדום"
"חיי כקישוא"
"מואנה"
"קובו: אגדה של סמוראי"

התעודה המלא הטוב ביותר
"או.ג'יי. סימפסון: תוצרת אמריקה" (זכיה)
"החיים, סרט מצויר"
"השלושה עשר (ש.ל.ר)"

הסרט הזר הטוב ביותר
"הסוכן" (זכיה)
"טוני ארדמן"

« פרסי אוסקר - בחירת שנה