אוסטרליה, בריטניה, ארה"ב  ·  ביוגרפיה, דרמה  ·  שעתיים ו-9 דקות
6.2
מדד המבקרים

רוב הביקורות חיוביות

צוטטו 8 ביקורות

8.1
169,808 מצביעים
גולשי IMDb
5.4
50 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
כל הביקורות » דבר המבקרים:
"ההפתעה הגדולה ב'סארו' היא שלמרות שמדובר בחומר שניתן להפוך לפצצת קיטש, הצוות המיומן שאחראי לסרט עושה הכל כדי להימנע מטריקים זולים. ובסוף הוא כבר הביא אותי לדמעות" מאת בנימין טוביאס (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
"מה שעובד פחות טוב בחלקו השני של הסרט הן הסיטואציות הדרמטיות בין אנשים בוגרים. הבעיה אינה קיימת רק בבימוי, אלא גם בתסריט" מאת ארז דבורה (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
תקציר: סארו בן החמש הולך לאיבוד על רכבת הלוקחת אותו הרחק מביתו ומשפחתו. מפוחד ומבולבל, הוא מוצא את עצמו אלפי קילומטרים מביתו, בכאוס של קולקטה. כנגד כל הסיכויים הוא שורד ברחובות, בורח מכל מיני זוועות עד שהוא מגיע לבית יתומים אשר ... תקציר מורחב »
אין תמונה
גארת דיויס (בימוי)
דב פאטל (סארו בריירלי)
ניקול קידמן (סו בריירלי)
אין תמונה
דיוויד וונהם (ג'ון בריירלי)
פרטים מיוחדים
7 מועמדויות לפרסים חשובים במיוחד (כל הפרסים »)
נושאים:
העבירו את העכבר מעל כיתוב זה כדי להציג נושאים קשורים (אזהרה: עשוי להכיל ספויילרים)
מבוסס על אירועים אמיתיים, מבוסס על ספר | הכל »
דב פאטל ... סארו בריירלי  
רוני מארה ... לוסי  
ניקול קידמן ... סו בריירלי  
... ג'ון בריירלי  
... רווה  
... נור  
ביקורות מבקרים
אורי קליין
מבקר נבחר, הארץ
"חלקו הראשון של הסרט כה יעיל מבחינה דרמטית ורגשית, וכולל כמה סצינות מרשימות מאוד המעצימות יעילות זו, עד שחלקו השני אינו יכול שלא לאכזב.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
אבנר שביט
מבקר נבחר, וואלה
"ב"סארו - הדרך הביתה", מסתייע דייוויס בצילומי נוף יפים, במוזיקה שמיטיבה להעצים את האימפקט הרגשי ובעיקר בעריכה שמזגזגת באופן חכם ונוגע בין העבר להווה.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
ארז דבורה
"מה שעובד פחות טוב בחלקו השני של הסרט הן הסיטואציות הדרמטיות בין אנשים בוגרים. הבעיה אינה קיימת רק בבימוי, אלא גם בתסריט
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
אורון שמיר
""סארו – הדרך הביתה" בוחר להסתיר את ייחודו כדי להידמות לאותם אלפי תאומים. אין בסרט שום היבט טכני או אמנותי שראוי לציון מיוחד.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות

עוד ביקורות »

סקירה

עלילה

סארו בן החמש הולך לאיבוד על רכבת הלוקחת אותו הרחק מביתו ומשפחתו. מפוחד ומבולבל, הוא מוצא את עצמו אלפי קילומטרים מביתו, בכאוס של קולקטה. כנגד כל הסיכויים הוא שורד ברחובות, בורח מכל מיני זוועות עד שהוא מגיע לבית יתומים אשר בעצמו לא בדיוק מקום בטוח עבורו.
לבסוף, סארו מאומץ על ידי זוג אוסטרלי, והוא נאהב ומוגן. הוא אינו רוצה לפגוע ברגשותיהם של הוריו המאמצים, ולכן הוא מדחיק את עברו ואת הצורך הרגשי שלו לאיחוד עם משפחתו ותקוותו למצוא את אמו ואחיו האבודים. פגישה מקרית עם חברים ממוצא הודי מעוררת את כמיהתו לשורשיו. עם מעט מאוד זיכרונות, ועזרתה של טכנולוגיה חדשה בשם Google Earth, סארו יוצא למסע למצוא את משפחתו באחת המשימות הגדולות ביותר של הזמנים המודרניים. | עוד תקצירי עלילה »


שפה מדוברת:
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בבתי הקולנוע: 01.12.2016
בכורה בטלויזיה: 30.09.2017
הגבלות צפיה:
ישראל: הותר לכל

היבטים טכנים
זמן ריצה:
129 דקות (שעתיים ו-9 דקות)
צבע:
צבע
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

שתפו חברים


על כותר זה

מה אתם יודעים על השחקנים ועל הצוות? היכנסו לרשימת השחקנים וצוות ההפקה כאן באידיבי ומשם תוכלו לעבור לפרופיל של כל האישים שהיו מעורבים בהפקה הזו ולגלות עליהם מידע חדש.


מחפשים סרטים מז'אנר מסוים? לחצו על הז'אנר המועדף עליכם כדי למצוא תכנים נוספים מהסוג: ביוגרפיה, דרמה  |  עוד ז'אנרים »

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.