פרסי הטלויזיה של האקדמיה הישראלית 2009

עמוד זה מציג את רשימת הזוכים והמועמדים של פרסי הטלויזיה של האקדמיה הישראלית לשנת 2009. כמו כן, עמוד זה גם מציג סטטיסטיקות על הזכיות והמועמדויות, הן עבור הסרטים והן עבור האישים שהתמודדו בתחרות. באפשרותכם ללחוץ על שם הזוכה או המועמד/ת כדי לקרוא פרטים נוספים.

סטטיסטיקות על פרסי הטלויזיה של האקדמיה הישראלית 2009
המובילים בזכיות ובמועמדויות, ראשית לפי סדר כמות הזכיות ואז לפי סדר כמות המועמדויות.
"הבורר" (4 זכיות מתוך 7 מועמדויות)
"סרוגים" (4 זכיות מתוך 6 מועמדויות)
"רד בנד" (3 זכיות)
"תמרות עשן" (2 זכיות מתוך 6 מועמדויות)
"קצרים" (2 זכיות מתוך 5 מועמדויות)
"אמאל'ה" (זכיה אחת מתוך 5 מועמדויות)
"פרשת השבוע" (5 מועמדויות)
"החיים זה לא הכל" (5 מועמדויות)
"רביעיית רן" (4 מועמדויות)
"החברים של נאור" (3 מועמדויות)
"פאפאדיזי" (3 מועמדויות)
אליעזר שפירא (זכיה אחת מתוך 2 מועמדויות)
קרן מור (זכיה אחת מתוך 2 מועמדויות)
מנשה נוי (2 מועמדויות)
תיקי דיין (2 מועמדויות)

רשימת הזוכים עם המועמדים של פרסי הטלויזיה של האקדמיה הישראלית 2009

הזוכים ברשימה מודגשים, ואילו המועמדים מופיעים בגופן רגיל.

סדרת הדרמה

"סרוגים" (זכיה)
"הבורר"
"פרשת השבוע"
"רביעיית רן"
"תמרות עשן"

מיני סדרת דרמה או סרט טלויזיה
"מרחב מוגן" (זכיה)
"חקירה פנימית"

בימוי בסדרת דרמה
עודד דוידוף, "תמרות עשן" (זכיה)
שי כנות, "הבורר"
חיים בוזגלו, "לחיות מחדש"
אליעזר שפירא, "סרוגים"
"פרשת השבוע"

שחקן בדרמה
משה איבגי, "הבורר" (זכיה)
אוהד קנולר, "סרוגים"
מנשה נוי, "פרשת השבוע"
יפתח קליין, "רביעיית רן"
יורם טולדנו, "תמרות עשן"

שחקנית בדרמה
יעל שרוני, טלי שרון, "סרוגים" (זכיה)
יאנה גור, "לאהוב את אנה"
קרן מור, "פרשת השבוע"
מיכל ינאי, "רביעיית רן"
אפרת בן צור, "תמרות עשן"

תסריט בסדרת דרמה
יעל רובינשטיין, אורי אלון, רננית פרשני, שמואל חיימוביץ', אליעזר שפירא, אילן אשכולי, חוה דיבון, "סרוגים" (זכיה)
רשף לוי, רגב לוי, "הבורר"
ארי פולמן, "פרשת השבוע"
"רביעיית רן"
נח סטולמן, "תמרות עשן"

סדרה קומית
"רד בנד" (זכיה)
"אמאל'ה"
"החברים של נאור"
"החיים זה לא הכל"
"פאפאדיזי"

בימוי בסדרה קומית
איתן צור, קרן חוכמה, "רד בנד" (זכיה)
רם נהרי, "אמאל'ה"
"החברים של נאור"
דניאל לפין, עדי בנימינוב, "החיים זה לא הכל"
אלון בנארי, "קצרים"

שחקן בקומדיה
צחי גראד, "אמאל'ה" (זכיה)
אבי קושניר, "החיים זה לא הכל"
מנשה נוי, "פאפאדיזי"
מוני מושונוב, "קצרים"

שחקנית בקומדיה
קרן מור, "קצרים" (זכיה)
אורנה בנאי, תיקי דיין, "אמאל'ה"
ענת וקסמן, "החיים זה לא הכל"
תיקי דיין, "פאפאדיזי"

תסריט בסדרה קומית
"רד בנד" (זכיה)
תמר מרום, "אמאל'ה"
"החברים של נאור"
"החיים זה לא הכל"
טל גלעד, רשף שי, יניב זוהר, מיכאל הנגבי, "קצרים"

צילום
ירון שרף, "תמרות עשן" (זכיה)

ניהול אמנותי
"הבורר" (זכיה)

עיצוב תלבושות
שרית שררה, "סרוגים" (זכיה)

מוסיקה מקורית
אסף אמדורסקי, "הבורר" (זכיה)

פסקול
יוסי אפלבאום, "הבורר" (זכיה)

תוכנית הילדים והנוער
"דאוס" (זכיה)
"האי"
"הפיג'מות"

סדרת התעודה
"לונדון פינת בן-יהודה" (זכיה)

תוכנית הבידור
"ארץ נהדרת" (זכיה)
"שבוע סוף!"

תכנית המערכונים הטובה ביותר
"קצרים" (זכיה)

מגזין תרבות ופנאי
"ערב טוב עם גיא פינס" (זכיה)

תוכנית אקטואליה
"עובדה" (זכיה)

תוכנית המציאות
"האח הגדול" (זכיה)
"היפה והחנון"
"הישרדות"

« פרסי הטלויזיה של האקדמיה הישראלית - בחירת שנה

מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
שוגר
שוגר
ריפלי
ריפלי
הבריחה הגדולה
הבריחה הגדולה
סוד הגן הנעלם
סוד הגן הנעלם