לחיות מחדש - כרזה

לחיות מחדש (2009)

Revivre

ישראל  ·  דרמה, היסטוריה  ·  4 שעות ו-30 דקות  ·  מיני סדרה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

7.0
24 מצביעים
גולשי IMDb
6.0
223 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
" התסריט כתוב ומבוצע באופן שאמור להעצים את הטרגדיות הגדולות, כולל חשיפת מספרים מן המחנה כסוג של טיעון ושימוש מופרז עד אי-אמינות ב"אנחנו יוצאים לארץ אבותינו". קראו הכל דף ביקורת ותגובות
" כל העסק נראה כמאמץ עילאי לשכנע את הלא משוכנעים כי החלום הציוני, והעלייה, ומיזוג הגלויות, וכור ההיתוך, הם עדיין סיפור מצוין לסדרת טלוויזיה. קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
לחיות מחדש, היא דרמה עלילתית מרתקת, המספרת לראשונה את סיפור עלייתה של אנית המעפילים יהודה הלוי, האניה הראשונה שהגיעה לחופי ישראל ממרוקו, בשנת 1947 (באניה עלה ארצה אביו של הבמאי חיים בוזגלו).

במהלך הדרך ארצה, משתלבי...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
"לחיות מחדש", היא דרמה עלילתית מרתקת, המספרת לראשונה את סיפור עלייתה של אנית המעפילים "יהודה הלוי", האניה הראשונה שהגיעה לחופי ישראל ממרוקו, בשנת 1947 (באניה עלה ארצה אביו של הבמאי חיים בוזגלו).

במהלך הדרך ארצה, משתלבים סיפורים מרגשים המאפיינים את תקופת 'הפוסט שואה', על המאבק של היישוב היהודי בארץ ישראל נגד הבריטים, מערכת היחסים בין היהודים לערבים וסיפור מחנה המעצר הבריטי בפמגוסטה קפריסין, המהווה את המיקרו קוסמוס של החברה הישראלית שבו התרחשו החיכוכים ראשונים, בעקבות הבדלי תרבויות בין אשכנזים לספרדים, סיפורי אהבה אסורים וחיפושי קרובים ולבסוף מבצע בריחה נועז מהמחנה הבריטי.

מידע לצופים
1 מועמדויות לפרסים חשובים במיוחד (כל הפרסים »)
שפה מדוברת:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בבתי הקולנוע: 02.04.2009
בכורה בטלויזיה: 18.03.2009
זמן ריצה:
270 דקות (4 שעות ו-30 דקות)
צבע:
צבע

חברות מעורבות


כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על המיני סדרה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

מציג 1 תגובות

ראובן טחן
ראובן טחן (ב-03.04.2009)
אחלה סדרה שבעולם!!! סוף סוף מקבלים משהו ישראלי טב

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על המיני סדרה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.