פרסי הטלויזיה של האקדמיה הישראלית 2013

עמוד זה מציג את רשימת הזוכים והמועמדים של פרסי הטלויזיה של האקדמיה הישראלית לשנת 2013. כמו כן, עמוד זה גם מציג סטטיסטיקות על הזכיות והמועמדויות, הן עבור הסרטים והן עבור האישים שהתמודדו בתחרות. באפשרותכם ללחוץ על שם הזוכה או המועמד/ת כדי לקרוא פרטים נוספים.

סטטיסטיקות על פרסי הטלויזיה של האקדמיה הישראלית 2013
המובילים בזכיות ובמועמדויות, ראשית לפי סדר כמות הזכיות ואז לפי סדר כמות המועמדויות.
"שטיסל" (11 זכיות מתוך 12 מועמדויות)
"הפרלמנט" (3 זכיות מתוך 7 מועמדויות)
"בני ערובה" (2 זכיות מתוך 9 מועמדויות)
"עבודה ערבית" (2 זכיות מתוך 5 מועמדויות)
"לוד: בין יאוש לתקווה" (זכיה אחת מתוך 4 מועמדויות)
"החיים כשמועה" (זכיה אחת מתוך 3 מועמדויות)
"החממה" (זכיה אחת מתוך 2 מועמדויות)
"אבודים באסיה" (זכיה אחת מתוך 2 מועמדויות)
"אלנבי" (12 מועמדויות)
"חטופים" (9 מועמדויות)
"הבורר" (5 מועמדויות)
"יום האם" (5 מועמדויות)
"המשרד" (5 מועמדויות)
"פרופיל 64" (3 מועמדויות)
"בלתי הפיך" (3 מועמדויות)
"בלו נטלי" (3 מועמדויות)
"אופוריה" (2 מועמדויות)
"ליבוביץ': אמונה אדמה אדם" (2 מועמדויות)
"איכילוב" (2 מועמדויות)
"פצועים בראש" (2 מועמדויות)
"חסמב"ה - דור 3" (2 מועמדויות)
"שידוך משמיים" (2 מועמדויות)
אסי כהן (זכיה אחת מתוך 3 מועמדויות)
איילת זורר (זכיה אחת מתוך 2 מועמדויות)
גידי רף (2 מועמדויות)
דניאלה לונדון דקל (2 מועמדויות)
איתי אדרי (2 מועמדויות)

רשימת הזוכים עם המועמדים של פרסי הטלויזיה של האקדמיה הישראלית 2013

הזוכים ברשימה מודגשים, ואילו המועמדים מופיעים בגופן רגיל.

סדרת הדרמה

שטיסל "שטיסל" (זכיה)
אופוריה "אופוריה"
אלנבי "אלנבי"
בני ערובה "בני ערובה"
הבורר "הבורר"
חטופים "חטופים"

מיני סדרת דרמה או סרט טלויזיה
"אבודים באסיה" (זכיה)
"בלו נטלי"
"שביתה"

בימוי בסדרת דרמה
אלון זינגמן, "שטיסל" (זכיה)
אסף ברנשטיין, "אלנבי"
שי כנות, "הבורר"
גידי רף, "חטופים"
דני סירקין, "חסמב"ה - דור 3"

שחקן בדרמה
דובל'ה גליקמן, מיכאל אלוני, "שטיסל" (זכיה)
צחי גראד, "אבודים באסיה"
אביב אלוש, "אלנבי"
יהודה לוי, "אמא ואבא'ז"
אסי כהן, "חטופים"

שחקנית בדרמה
איילת זורר, "בני ערובה" (זכיה)
רומי אבולעפיה, "אלנבי"
אלונה איב, "בלו נטלי"
איילת זורר, נטע ריסקין, "שטיסל"

תסריט בסדרת דרמה
יהונתן אינדורסקי, אורי אלון, "שטיסל" (זכיה)
ארז קו-אל, "אלנבי"
גיא סידיס, אריאל בנבג'י, איתי אדרי, אבנר ברנהיימר, "בלו נטלי"
"בני ערובה"
גידי רף, "חטופים"

סדרה קומית
"הפרלמנט" (זכיה)
"בלתי הפיך"
"המשרד"
"יום האם"
"עבודה ערבית"

בימוי בסדרה קומית
רוני ניניו, "עבודה ערבית" (זכיה)
איתן צור, "המשרד"
, "הפרלמנט"
רני סער, "יום האם"
"פרופיל 64"

שחקנית בקומדיה
ליאת הר לב, "הפרלמנט" (זכיה)
עדי אשכנזי, "בלתי הפיך"
מלי לוי, "המשרד"
קרן מור, "יום האם"
קלרה ח'ורי, "עבודה ערבית"

שחקן בקומדיה
אסי כהן, "הפרלמנט" (זכיה)
דביר בנדק, "המשרד"
דרור קרן, "יום האם"
נורמן עיסא, "עבודה ערבית"
רועי אסף, "פרופיל 64"

תסריט בסדרה קומית
סייד קשוע, "עבודה ערבית" (זכיה)
סיגל אבין, רענן שקד, "בלתי הפיך"
עוזי וייל, "המשרד"
אסי כהן, ערן זרחוביץ', מאור כהן, "הפרלמנט"
דניאלה לונדון דקל, דניאלה לונדון דקל, "יום האם"
אביב דיבון, ארז אבני, איתי אדרי, "פרופיל 64"

צילום
רואי רוט, "שטיסל" (זכיה)
שי גולדמן, "אופוריה"
"אלנבי"
"חטופים"
אמנון זלאייט, איציק פורטל, "שידוך משמיים"

עריכה
גלעד אריאל, "שטיסל" (זכיה)
"אלנבי"
"בני ערובה"
יצחק צחייק, "הבורר"
טל רבינר, "החיים כשמועה"
בועז ליאון, "לוד: בין יאוש לתקווה"

ניהול אמנותי
"שטיסל" (זכיה)
"אלנבי"
"בני ערובה"
"הפרלמנט"
"חטופים"

עיצוב תלבושות
עוזי עמרני, קרן אייל מלמד, "שטיסל" (זכיה)
"אלנבי"
נתן אלקנוביץ', "הבורר"
נטלי שריג, "חטופים"
"שנות ה-80"

מוסיקה מקורית
אבי בללי, "שטיסל" (זכיה)
"אלנבי"
"בני ערובה"
"חטופים"
"לוד: בין יאוש לתקווה"
"ליבוביץ': אמונה אדמה אדם"

פסקול
יוסי אפלבאום, "שטיסל" (זכיה)
"אלנבי"
"בני ערובה"
"החיים כשמועה"
"חטופים"
"לוד: בין יאוש לתקווה"

אפקטים מיוחדים ווידאו-ארט
"בני ערובה" (זכיה)
"איכילוב"
"הבורר"
"החממה"
"פצועים בראש"

איפור
"שטיסל" (זכיה)
"אלנבי"
"בני ערובה"
"הפרלמנט"
"פצועים בראש"

תוכנית הילדים והנוער
"החממה" (זכיה)
"אליפים"
"גאליס"
"הפיג'מות"
"חסמב"ה - דור 3"

סדרת התעודה
"החיים כשמועה" (זכיה)
"לוד: בין יאוש לתקווה" (זכיה)
"איכילוב"
"ליבוביץ': אמונה אדמה אדם"
"שידוך משמיים"

תכנית הדוקו-ריאלטי
"מחוברים פלוס" (זכיה)
"גולסטאר"
"חי בלה לה לנד"
"סופר נני"

מגזין תרבות ופנאי
"ערב טוב עם גיא פינס" (זכיה)

תוכנית אקטואליה
"עובדה" (זכיה)
"לונדון את קירשנבאום"

תוכנית האירוח
"שי בשישי" (זכיה)

תוכנית המציאות
"אקס פקטור ישראל" (זכיה)
"בית ספר למוסיקה"
"דה ווייס"
"מאסטר שף"

מפעל חיים
רם לוי (זכיה)

« פרסי הטלויזיה של האקדמיה הישראלית - בחירת שנה