סרטי דיסני

בעמוד זה מופיעות רשימות של סרטי וולט דיסני, מפולחות לנוחיותכם לכמה מסגרות מעניינות - עבור אלו מכם שרוצים לצאת מהבית, וגם עבור אלו מכם שרוצים להישאר בבית ולהנות.

הסרטים הישנים, הקלאסיים והאהובים של דיסני.
כוכב המטמון

כוכב המטמון (2002)

הנער ג'ים הוקינס יוצא הפעם לגלות אוצר פירטים במסע חלל בין הגלקסיות.

ספר הג'ונגל 2

ספר הג'ונגל 2 (2003)

הסיפור מתחיל במקום בו הסתיים הסרט הראשון ובו מוגלי, הילד הצעיר שגודל ע"י חיות הג'ונגל, עוזב את חבריו החיות מאחור, ועובר אל כפרם של בני האדם. שם פותח מוגלי בחיים חדשים עם משפחה אוהבת הכוללת את אחיו הצעיר רנג'אן ואת חברתו הטובה שאנטי היפהפייה. אולם בינתיים בג'ונגל, באלו הדוב מתגעגע למוגלי חברו ומתגנב אל כפר בני האדם לביקור. תוך כדי הביקור המרגש מחליט מוגלי לשוב אל הג'ונגל מבלי לספר למשפחתו לאן הוא נעלם. ההתרגשות מתחילה כשמוגלי מתייצב אל מול מבטו המהפנט של קאה הנחש, פוצח בריקודים עם חבריו הקופים ומתעמת עם אויבו הוותיק מלא הנקמה הטיגריס שיר קהאן. ברגע שבני משפחתו של מוגלי חשים כי הוא נמצא...

פינוקיו

פינוקיו (1940)

ילד העץ פינוקיו יוצא למסע מופלא בניסיון להפוך לילד אמיתי.

ג'ונגל סיטי

ג'ונגל סיטי (2006)

גור אריות שובב החי בגן החיות של ניו יורק נשלח בטעות לג'ונגל הרחוק. אביו וחבריו החיות יוצאים למסע הרפתקאות בכדי להצילו ולהחזירו הביתה בשלום.

לזכור את הטיטאנים

לזכור את הטיטאנים (2000)

ב-1971, בעידן האינטגרציה בין הלבנים והשחורים בארה"ב, נאלץ מאמן וותיק ולבן לפנות את מקומו למאמן שחור, ולשמש כעוזרו. בתחילת השנה נדמה כי הקבוצה, המסוכסכת על רקע גזעני, לא תוכל להתאחד ולנצח כמקווה. למרות זאת, דרכו הקשוחה של המאמן השחור מאלצת את השחקנים ואת הצוות המקצועי של הקבוצה לתפקד יחד.

מולאן

מולאן (1998)

מדובב לעברית

אגדה סינית מקסימה אודות מולאן, צעירה אמיצה ונמרצת, מגלה כי אביה עתיד להתגייס לצבא הסיני. בניגוד לרצונו, היא מחליטה ללכת במקומו לצבא. לשם כך היא מתחפשת לגבר, שומרת על זהותה בסוד ויוצאת למסע עשיר בהרפתקאות ממנו תצא כאחת הגיבורות הגדולות בתולדות סין. לאורך כל הדרך תומכים בה חבריה הטובים הדרקון והצרצר.

בת הים הקטנה 2: השיבה לים

בת הים הקטנה 2: השיבה לים (2000)

יומני הנסיכה 2: אירוסין מלכותיים

יומני הנסיכה 2: אירוסין מלכותיים (2004)

הנסיכה מיה היא עכשיו אישה צעירה וכובשת ומוכנה לקבל על עצמה את תפקיד הנסיכה של מדינת ג'נוביה. היא מגיעה לגור בארמון יחד עם סבתה החכמה והמנוסה, המלכה קלאריס, אך עד מהרה מתברר לה שימיה כנסיכה קצרים ביותר ועליה לקבל על עצמה את כתר המלכות ללא דיחוי, אך מסתבר שלפי חוקת ממלכת ג'נוביה, הנסיכה צריכה להתחתן לפני הכתרתה למלכה. וכך צריכה מיה להתכונן למצעד ה"מחזרים" שכולם רוצים להיות לה ל"מלך".

אוצר לאומי

אוצר לאומי (2004)

מפלצות בע"מ

מפלצות בע"מ (2001)

ההרפתקה מתרחשת בעיר מפלצות משגשגת שבה גרות מפלצות מכל המינים והצורות. סולי האהוב וחברו הטוב ביותר מייק ווזובסקי הם צוות ההפחדות הטוב ביותר במפעל הצרחות הגדול ביותר. הכוח המרכזי בעולם המפלצות הוא אוסף הצרחות של ילדים אנושיים. במפעל, קיים כוח עילית של מפחידנים שאחראי על איסוף המשאבים הטבעיים האלו. מפלצות חושבות שילדים הם רעילים ולכן הכניסה שלהם אל עולם המפלצות אסורה בהחלט. אבל כשילדה קטנה בשם בו עוקבת בטעות אחרי סאלי בחזרה אל העולם שלו, הוא מוצא את עצמו מסכן את הקריירה שלו ואת החיים שלו כשהוא נמצא בכאוס מוחלט. החברים מייק וסאלי יוצאים למסע במטרה לתקן את הטעות ולהחזיר את בו לביתה. כשהשלישיה...

סרטון נגן

כל סרטי דיסני ישנים »