סרטי דיסני

בעמוד זה מופיעות רשימות של סרטי וולט דיסני, מפולחות לנוחיותכם לכמה מסגרות מעניינות - עבור אלו מכם שרוצים לצאת מהבית, וגם עבור אלו מכם שרוצים להישאר בבית ולהנות.

הסרטים הישנים, הקלאסיים והאהובים של דיסני.
ליזי מקגווייר ממריאה לרומא

ליזי מקגווייר ממריאה לרומא (2003)

ליזי נוסעת לחופשה קצרה ברומא. בעודה פוסעת בין גוצ'י לורסאצ'ה, היא נתקלת בכוכב הפופ האיטלקי פאולו. היא מצטרפת אליו להופעה והעלילה מסתבכת.

דמבו הפיל המעופף

דמבו הפיל המעופף (1941)

מדובב לעברית

כשהתינוק של גברת ג'מבו מגיע לקרקס, כל העדר ממתין בציפייה כדי להציץ ברך הנולד אך כשאוזניו הגדולות נגלות לכולם. מהר מאוד מחליטים לנדות אותו מהעדר על שויניותו. דמבו הקטן יחד עם טימותי העכבר מגלים חברות אמת מהי וכיצד בכל אחד מאיתנו מסתתר משהו מופלא.

היי סקול מיוזיקל 2

היי סקול מיוזיקל 2 (2007)

כוכב המטמון

כוכב המטמון (2002)

הנער ג'ים הוקינס יוצא הפעם לגלות אוצר פירטים במסע חלל בין הגלקסיות.

פנטסיה

פנטסיה (1940)

החרב באבן

החרב באבן (1963)

מדובב לעברית

במבי 2

במבי 2 (2006)

חיזרו ליער והצטרפו אל במבי כשהוא פוגש שוב את אביו, הנסיך הגדול, שצריך כעת לגדל את בנו הצעיר בעצמו. אך בהרפתקה של פעם בחיים, האב הגאה מגלה שיש לו הרבה מה ללמוד מבנו הצעיר.

ספר הג'ונגל 2

ספר הג'ונגל 2 (2003)

הסיפור מתחיל במקום בו הסתיים הסרט הראשון ובו מוגלי, הילד הצעיר שגודל ע"י חיות הג'ונגל, עוזב את חבריו החיות מאחור, ועובר אל כפרם של בני האדם. שם פותח מוגלי בחיים חדשים עם משפחה אוהבת הכוללת את אחיו הצעיר רנג'אן ואת חברתו הטובה שאנטי היפהפייה. אולם בינתיים בג'ונגל, באלו הדוב מתגעגע למוגלי חברו ומתגנב אל כפר בני האדם לביקור. תוך כדי הביקור המרגש מחליט מוגלי לשוב אל הג'ונגל מבלי לספר למשפחתו לאן הוא נעלם. ההתרגשות מתחילה כשמוגלי מתייצב אל מול מבטו המהפנט של קאה הנחש, פוצח בריקודים עם חבריו הקופים ומתעמת עם אויבו הוותיק מלא הנקמה הטיגריס שיר קהאן. ברגע שבני משפחתו של מוגלי חשים כי הוא נמצא...

בת הים הקטנה 2: השיבה לים

בת הים הקטנה 2: השיבה לים (2000)

צעצוע של סיפור

צעצוע של סיפור (1995)

שתי בובות - הקאובוי וודי (קולו של טום הנקס), הצעצוע האהוב על הילד אנדי; ומגן החלל באז שנות אור (טים אלן), הצעצוע החדש והמשוכלל שמשוכנע שהוא אכן לוחם חלל נועז - מתחרים על ליבו של הילד אנדי, אך כשהם נופלים בטעות לידיו של ילד מרושע, עליהם לאחד כוחות, להתגבר על משקעי העבר ולצאת להרפתקה של חייהם כדי למצוא את הדרך הביתה.

כל סרטי דיסני ישנים »