טליה ברקאי ביוגרפיה

בעמוד זה מוצגת ביוגרפיה מורחבת אודות טליה ברקאי, הכוללת אבני דרך חשובות בחיי האישיות. כמו כן, מופיעים בעמוד זה פרטים מזהים נוספים אודות האישים כגון תאריך לידה, ולשימושכם ניתן גם לעבור לעמוד הפילמוגרפיה כדי לראות את רשימת הסרטים והסדרות המלאה בהן נטלה האישיות חלק.

ביוגרפיה

תאריך לידה:
11.08.1981
דואר אלקטרוני:
yamisai [AT] walla [DOT] co [DOT] il

ביוגרפיה מלאה

טליה ברקאי היא מדבבת-שחקנית, במאית, זמרת, ופזמונאית ישראלית.
ברקאי למדה בבית הספר לאמנויות בתל אביב ולאחר מכן בתיכון עירוני א' במגמת תאטרון. בוגרת קונסרבטוריון מצטיינת בפסנתר ושירה אומנותית. מאוחרת יותר השלימה תואר ראשון בהוראה עם התמחות בהסטוריה וספרות.
ברקאי החלה לדבב לטלויזיה בגיל 12 וביימה את סרטה הקצר הראשון בגיל 18. כיום היא במאית סדרות וסרטים מצוירים ומדריכת להקות ילדים ונוער במשחק ושירה.
בין היתר, דיבבה את הסדרות: אוטובוס הקסמים, סאקורה, צבי הנינג'ה, שאמן קינג, ג'וניפר לי, דיג'ימון, פוקימון, ין יאנג יו, שאולין ווזאנג, אטומיק בטי, עיר הקטרים, חברים בחווה, בקוגן, דורה, בנות הים, מר מוכשר, לאונרדו, סוסלנד, קיד וקאט, ויוטיפול ג'ו, אובי, בראץ, רובוטריקים, מילולית, אנימאליה, החווה של דוד משה, בית פוסטר לחברים דמיוניים, קריפי קריצ'ר, מלאכיות הפופ, חבורת החצר, מרטין על הבוקר, פרנקלין, גלקטיק פוטבול, פאוור ריג'רס, טרוליות, טוקיו מיו מיו, בוב ספוג, סיפורי שפת הנחל, אלרגי למפלצות, בנות הפוואר פאף, דרגון בול, ליגת הצדק לוניטונס ועוד...
ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם האישיות או מטעמה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
תוכנית הבוקר (ש.ל.ר)
תוכנית הבוקר (ש.ל.ר)
הארייט
הארייט
חיים נסתרים (ש.ל.ר)
חיים נסתרים (ש.ל.ר)
נשים קטנות
נשים קטנות