מוש דנון ביוגרפיה

בעמוד זה מוצגת ביוגרפיה מורחבת אודות מוש דנון, הכוללת אבני דרך חשובות בחיי האישיות. כמו כן, מופיעים בעמוד זה פרטים מזהים נוספים אודות האישים, ולשימושכם ניתן גם לעבור לעמוד הפילמוגרפיה כדי לראות את רשימת הסרטים והסדרות המלאה בהן נטלה האישיות חלק.

ביוגרפיה

נולד:
משה דנון

ביוגרפיה מלאה

מוש (משה) דנון הוא מפיק (ומפיק בפועל) ישראלי, יו"ר האקדמיה הישראלית לקולנוע (2015) ולשעבר יו"ר איגוד המפיקים בישראל (2009-2011).
דנון החל להפיק סרטים ב-1987. כיהן כמנהל JCS הפקות.
מינואר 2004 הקים שוב את חברת "ינוסן הפקות" במתכונת רחבה המתמחה בעיקר בהפקות דרמה, סדרות וסרטי קולנוע ומנהלת מספר רב של הפקות בקופרודוקציה עם חו"ל, וכן בעלת מחלקה המתמחה בפסטיבלים וקשרי חוץ,
וכזו המתמחה בסרטי תדמית ושיווק.
הפיק שורה מגוונת של סרטי עלילה ידועים, כגון 'אהבה קולומביאנית', 'שושלת שוורץ', 'בסמה מוצ'ו', זוכה פרס וולגין, 'צומת וולקן' זוכה פרס חיפה, ו"היה או לא היה", זוכה פרס האקדמיה, "המסע הארוך"-זוכה פרס אילת, "סיפורי בית קפה".
כמו כן, הפיק דרמות מפורסמות לטלוויזיה, כגון 'וסרמן' ו'הדמעות של אמסלם', 'קצכן','עבדי השם' וכן סדרות דרמה מובילות, כגון 'בטיפול 2', 'תיק סגור', 'החיים זה לא הכל', 'שמונה דקות', 'אקס מיתולוגי' ו'פלורנטין', וסדרות וסרטים דוקומנטריים, כגון 'נספח תרבות', 'מאה ילדים שלי' ו'אמיל חביבי' זוכי פרס וולגין.
ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם האישיות או מטעמה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
המפרץ
המפרץ
לנוקס היל
לנוקס היל
365 ימים
365 ימים
המגן האחרון
המגן האחרון