יהודה לוי ביוגרפיה

בעמוד זה מוצגת ביוגרפיה מורחבת אודות יהודה לוי, הכוללת אבני דרך חשובות בחיי האישיות. כמו כן, מופיעים בעמוד זה פרטים מזהים נוספים אודות האישים כגון תאריך לידה, ולשימושכם ניתן גם לעבור לעמוד הפילמוגרפיה כדי לראות את רשימת הסרטים והסדרות המלאה בהן נטלה האישיות חלק.

ביוגרפיה

שמות נוספים:
יודה לוי
תאריך לידה:
29.06.1979
מקום לידה:
פתח תקוה, ישראל

ביוגרפיה מלאה

יהודה לוי הוא שחקן ודוגמן ישראלי.
לוי החל את דרכו האמנותית בלהקת הנוער התל אביבית "השכנים של צ'יץ'" יחד עם יעל בר זוהר, שם גם הפכו לזוג. כשבר זוהר לוהקה לאופרת הסבון הישראלית "רמת אביב גימל" (1995), היא הביאה אחריה את לוי לתפקיד קטן שפתח עבורו צוהר לעולם הטלויזיה, בו השתמש כמה שנים מאוחר יותר בטלנובלות "לחיי האהבה" (2001) ו"אהבה מעבר לפינה" (2003).
תפקידו הדרמתי הבולט ועטיר השבחים הגיע בסרט "יוסי וג'אגר" (2002 של איתן פוקס, שם גילם קצין צה"ל המנהל מערכת יחסים הומוסקסואלית עם קצין אחר.
אט אט עם הטלנובלות שכיכב בהן, ביסס את מעמדו כאליל בנות. במקביל ניסה לשוות לעצמו מעמד של שחקן דרמתי כשכיכב בדרמת הפשע הקומית, "הבורר" (2007).
ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם האישיות או מטעמה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
האמת
האמת
המושב האחורי
המושב האחורי
איתנו זה נגמר
איתנו זה נגמר
אמילי והיגואר האחרון
אמילי והיגואר האחרון