יון תומרקין ביוגרפיה

בעמוד זה מוצגת ביוגרפיה מורחבת אודות יון תומרקין, הכוללת אבני דרך חשובות בחיי האישיות. כמו כן, מופיעים בעמוד זה פרטים מזהים נוספים אודות האישים כגון תאריך לידה, ולשימושכם ניתן גם לעבור לעמוד הפילמוגרפיה כדי לראות את רשימת הסרטים והסדרות המלאה בהן נטלה האישיות חלק.

ביוגרפיה

תאריך לידה:
22.07.1989

ביוגרפיה מלאה

יון תומרקין הוא שחקן ישראלי, בנו של האמן יגאל תומרקין.
תומרקין הופיע לראשונה על המסך הקטן בפרסומת לסרטי אגפא, בגיל 9 בלבד (1998). כעבור חצי שנה כיכב בסדרה "מי גנב את ההצגה" בערוץ 2, ובגיל 10 לוהק לקלטת הילדים "להיות אחים" בתור בנו של השחקן גל זייד. תומרקין גם כיכב לצד זייד בהצגה "בעלי חוב" בפסטיבל הקצר של צוותא.
בגיל 12 השתתף בסרט "שישה מיליון רסיסים" של ציפי טרופה, וב-2001 שיחק בשלוש העונות של סדרת הילדים "הילדים מגבעת נפוליאון" (2001). ב-2007 חזר לטלויזיה בסדרה "האי" (2007) כשהוא כבר אחרי סיום לימודי התיכון, והפך לכוכב. הוא הופיע מאוחר יותר בסדרה "חשופים" (2008), ואז זכה לאחד התפקידים הראשיים בסדרת הנוער [[1058|"החצויה" (2009)].
ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם האישיות או מטעמה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
בקצב הג'ונגל
בקצב הג'ונגל
אופססס! 2: ההרפתקה ממשיכה
אופססס! 2: ההרפתקה ממשיכה
תמונות מחיי נישואין
תמונות מחיי נישואין
מי פה הבוס
מי פה הבוס