יריב הורוביץ ביוגרפיה

בעמוד זה מוצגת ביוגרפיה מורחבת אודות יריב הורוביץ, הכוללת אבני דרך חשובות בחיי האישיות. כמו כן, מופיעים בעמוד זה פרטים מזהים נוספים אודות האישים, ולשימושכם ניתן גם לעבור לעמוד הפילמוגרפיה כדי לראות את רשימת הסרטים והסדרות המלאה בהן נטלה האישיות חלק.

ביוגרפיה

הקשר היהודי:
יהודי

ביוגרפיה מלאה

יריב הורוביץ הוא במאי ישראלי, יו"ר איגוד הבמאים (החל ב-2012).
בין היתר, ביים הורוביץ לטלביזיה את רביעיית רן (שנמכרה ל-CBS), החרצופים (זוכת פרס הסאטירה בפסטיבל הטלויזיה ונציה) וזבנג, כמו גם את הסדרה SO L.A לחברת וורנר ברוס וכן ביים סרטים דוקומנטרים ביניהם: האינתיפאדה שאחרי (לצ'אנל 4 הבריטי), הילדים מהכיתה שלי, שישה עם שלמה ארצי והתחברות.
הורוביץ ביים פרסומות רבות בארץ ובחו"ל, ביניהן לקוקה קולה, פפסי (זוכת פיינליסט אוורד בניו יורק), נסטלה, בזק, מפעל הפיס, בנק הפועלים, יס, ציון ביטוח (שזכתה בפרס הפרסום בפסטיבל מוסקבה), סנאפל, סנו, הד אנד שולדרס ועוד רבות אחרות.
בתחילת דרכו התפרסם בעקבות קליפים שביים לאמנים בולטים כמו שלמה ארצי, שלום חנוך, אסף אמדורסקי, דנה ברגר וכו' וזכה בפרסי אקו"ם ועדשת הזהב לבימוי קליפים.
ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם האישיות או מטעמה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
עולם היורה: מחנה הקרטיקון
עולם היורה: מחנה הקרטיקון
אווה (ש.ל.ר)
אווה (ש.ל.ר)
במרחק מאה מטר
במרחק מאה מטר
מנאייכ
מנאייכ