רמה מסינגר ביוגרפיה

בעמוד זה מוצגת ביוגרפיה מורחבת אודות רמה מסינגר, הכוללת אבני דרך חשובות בחיי האישיות. כמו כן, מופיעים בעמוד זה פרטים מזהים נוספים אודות האישים כגון תאריך לידה, ולשימושכם ניתן גם לעבור לעמוד הפילמוגרפיה כדי לראות את רשימת הסרטים והסדרות המלאה בהן נטלה האישיות חלק.

ביוגרפיה

תאריך לידה:
03.06.1968
מקום לידה:
רמת אפעל, ישראל
נפטר בתאריך:
18.08.2015

ביוגרפיה מלאה

רמה מסינגר היתה שחקנית, מדבבת וזמרת ישראלית.
מסינגר נולדה ברמת אפעל, ונקראה על שם דודה רמי, טייס חיל האוויר שנפל כשנה לפני שנולדה. היא למדה בבית הספר התיכון תלמה ילין ובצבא שירתה בלהקת פיקוד דרום. לאחר הצבא, סיימה את בית הספר לאמנויות הבמה בית צבי.
מסינגר הרבתה להופיע על הבמות, בין היתר בהצגות "עקר בית" ו"פיאף" של בית ליסין, "מכתבי אהבה", "כנר על הגג" ו"מפתח לשניים" של הקאמרי, ו"אמדיאוס", "הקוקוריקו" של הבימה. זכתה בפרס שחקנית השנה 1999 עבור תפקידה בהצגה "קול קטן" של בית ליסין, ובפרס התיאטרון הישראלי 2012 על "סוביניר" של תיאטרון באר שבע.
בקולנוע שימשה בעיקר כמדבבת מצליחה לסרטי ילדים, בינהם "אלאדין" ו"צעצוע של סיפור". על המסך הקטן הופיעה ב"פרפר נחמד", "ספי", "שתוק שואו", "צה"ל 1", "זהו זה" והנחתה את התוכנית "שובו של השריף".
ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם האישיות או מטעמה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
המיניונים 2: עלייתו של גרו
המיניונים 2: עלייתו של גרו
מפרץ ההרפתקאות: מוכנים, היכונו, להצלה!
מפרץ ההרפתקאות: מוכנים, היכונו, להצלה!
על הקרח 2
על הקרח 2
סיפורים מופלאים
סיפורים מופלאים