רועי אסף ביוגרפיה

בעמוד זה מוצגת ביוגרפיה מורחבת אודות רועי אסף, הכוללת אבני דרך חשובות בחיי האישיות. כמו כן, מופיעים בעמוד זה פרטים מזהים נוספים אודות האישים, ולשימושכם ניתן גם לעבור לעמוד הפילמוגרפיה כדי לראות את רשימת הסרטים והסדרות המלאה בהן נטלה האישיות חלק.

ביוגרפיה

מקום לידה:
ראשון לציון, ישראל

ביוגרפיה מלאה

רועי אסף הוא שחקן ישראלי, בוגר בית הספר למשחק ע"ש ניסן נתיב וזוכה פרס אופיר לשחקן הטוב ביותר על "המשגיחים" (2012).
אסף גדל בראשון לציון, ושירת בתיאטרון צה"ל כשחקן וכמפקד התיאטרון. בתום השירות הצבאי עבר ללמוד משחק בסטודיו למשחק של ניסן נתיב והופיע בתיאטרון. בשנת 2006 זכה בפרס הבמה לילדים ולנוער על תפקידו בהצגה "יחיד במינו" ושנה לאחר מכן זכה בפרס השחקן המבטיח של התיאטרון הישראלי על ההצגה "הילד". עוד ב-2007 הופיע בסרט "זוגיים דמה" (2007), ובהמשך הופיע בסרטים "קירות" (2009) ו"כלת הים" (2009) בין היתר, ובטלויזיה בסדרה "בלו נטלי" (2010).
ב-2012 פרץ עם התפקיד הראשי בסרט "המשגיחים" (2012) שהוקרן בפסטיבל קאן הצרפתי ופתח את פסטיבל קולנוע דרום בישראל. התפקיד זיכה אותו בפרסי השחקן הטוב ביותר של האקדמיה הישראלית לקולנוע (פרס אופיר), פסטיבל ירושלים, תא מבקרי הקולנוע בישראל ופסטיבל מלטיה בטורקיה. באותה השנה זכה בפרס קיפוד הזהב ובפרס פסטיבל עכו לתיאטרון על הופעתו בהצגה "מיין קאמפף".
בהמשך התנסה בקומדיה בסדרה "פרופיל 64" (2013) והופיע בסרטים "חתונה מנייר" (2015), "המילים הטובות" (2015) ו"ארץ פצועה" (2015).
ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם האישיות או מטעמה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
רן ואוהדי
רן ואוהדי
החלק הטוב שבי
החלק הטוב שבי
מאנקיז
מאנקיז
בין חומות
בין חומות