ג'ניפר לורנס ביוגרפיה

בעמוד זה מוצגת ביוגרפיה מורחבת אודות ג'ניפר לורנס, הכוללת אבני דרך חשובות בחיי האישיות. כמו כן, מופיעים בעמוד זה פרטים מזהים נוספים אודות האישים כגון תאריך לידה, ולשימושכם ניתן גם לעבור לעמוד הפילמוגרפיה כדי לראות את רשימת הסרטים והסדרות המלאה בהן נטלה האישיות חלק.

ביוגרפיה

נולד:
ג'ניפר שרדר לורנס
תאריך לידה:
15.08.1990
מקום לידה:
לואיזיאנה, קנטאקי, ארה"ב

ביוגרפיה מלאה

ג'ניפר לורנס היא שחקנית אמריקאית, זוכת פרס האוסקר לשחקנית הטובה ביותר ("אופטימיות היא שם המשחק" (2012)).
לורנס פרצה לתודעה דרך תפקידה בסרט "קר עד העצם" (2010), עליו גם היתה מועמדת לפרס האוסקר לשחקנית הטובה ביותר. היא הופיעה בהמשך בסרטים "החיים הכפולים של וולטר" (2011) ו-"X-מן: ההתחלה" (2011), אבל להכרה הגדולה זכתה בעקבות סדרת סרטי "משחקי הרעב" (2012). את האוסקר שלה קטפה עבור תפקידה הראשי בסרט "אופטימיות היא שם המשחק" (2012), אחריו הופיעה גם בסרטים "קטנים" יותר דוגמת "הבית בקצה הרחוב" (2012) (שצולם רבות לפני שהופץ לבתי הקולנוע) ו"סרינה" (2013).
לאחר סרט ההמשך "משחקי הרעב 2: התלקחות" (2013), היתה מועמדת שוב לפרס האוסקר, הפעם לשחקנית המשנה, עבור הופעתה בסרט "חלום אמריקאי" (2013).
ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם האישיות או מטעמה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
האמת
האמת
המושב האחורי
המושב האחורי
איתנו זה נגמר
איתנו זה נגמר
אמילי והיגואר האחרון
אמילי והיגואר האחרון