שבזי (1997)

Shabazi

-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

5.5
51 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
דני, נהג מונית ירושלמי במשמרת לילה קבועה, פוגש את גידי, פיקודו מהיחידה וחברו הטוב, אחרי יותר מ- 10 שנים בהן לא התראו. במהלך השנים עברו השניים תהפוכות גדולות בחייהם – גידי שוטט בעולם ונפל לסמים. עכשיו הוא מוכרח לספר לדני מ...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
דני, נהג מונית ירושלמי במשמרת לילה קבועה, פוגש את גידי, פיקודו מה"יחידה" וחברו הטוב, אחרי יותר מ- 10 שנים בהן לא התראו. במהלך השנים עברו השניים תהפוכות גדולות בחייהם – גידי שוטט בעולם ונפל לסמים. עכשיו הוא מוכרח לספר לדני משהו חשוב, אבל כאשר הוא מנסה לעשות זאת, הוא נרצח. למשטרה אין עניין בתיק – עוד נרקומן שנרצח, אחד מרבים המסתובבים בשכונה הדרום תל אביבית בה מתרחש הסיפור. דני מחליט למצוא את הרוצח בעצמו. הדברים שגידי ניסה לומר לו הם המפתח לפענוח פרשת רצח מסועפת, שמעורבים בה במישרין או בעקיפין תושביה קשיי היום של השכונה, מתעשרים חדשים ושאפתנים, כרישי עולם תחתון ואנשי משטרה. כולם בני אדם עם חלומותיהם, אהבותיהם ומכאוביהם. וכך בין נסיעה לנסיעה הולכת ומתפענחת פרשת הרצח.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.