שביל החלב - כרזה

שביל החלב (1997)

The Milky Way

ישראל  ·  דרמה  ·  שעה ו-45 דקות
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

7.4
36 מצביעים
גולשי IMDb
5.0
74 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
1964 - כפר קטן בגליל, הנתון תחת משטר צבאי. רבים מתושבי הכפר נרצחו או גורשו לארצות ערב ב- 1948. מברוכ שאיבד את הוריו סמוך לגבול לבנון, מצא מחסה בכפר. הוא חי על נדבות ומחפש חום וקירבה. בסתר הוא מאוהב בג'מילה, צעירה שגם היא ...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
1964 - כפר קטן בגליל, הנתון תחת משטר צבאי. רבים מתושבי הכפר נרצחו או גורשו לארצות ערב ב- 1948. מברוכ שאיבד את הוריו סמוך לגבול לבנון, מצא מחסה בכפר. הוא חי על נדבות ומחפש חום וקירבה. בסתר הוא מאוהב בג'מילה, צעירה שגם היא עברה חוויה קשה בעבר, אך מנוע מלממש את אהבתו אליה. על הכפר שולט ביד רמה המוכתר, השואב את עצמתו מקשריו עם הממשל הצבאי. רוחות רעות מנשבות במקום – אנשי המוכתר עסוקים בתככים והשאר, שחוקים ממאבקי הקיום היומיומיים, חוששים להתעמת עם האמת ועם בעלי השררה. מחמוד, גבר יוצא דופן שאוהב את מברוכ כאח, הוא גם היחיד שמעז לעמוד מול הממשל ועושי דברו, אך נאלץ לברוח מן הכפר כאשר הוא נאשם ברצח בנו של המוכתר. עלי נסאר משרטט את חיי הכפר כמיקרוקוסמוס של החברה כולה – הפירוד הפנימי הוא הרסני לא פחות מדיכוי שבא מבחוץ.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בבתי הקולנוע: 01.02.1999
זמן ריצה:
105 דקות (שעה ו-45 דקות)
צבע:
צבע

בימוי
תסריט
הפקה
משחק
... מחמוד
... מברוק
... מוכתר
... מוחמד

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.