אגדת האיש ששתק - כרזה

אגדת האיש ששתק (1998)

Agadat HaIsh SheShatak

ישראל  ·  קומדיה  ·  שעה ו-28 דקות
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

5.6
151 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
הכרטיס הזוכה בלוטו, על סך מיליון שקל, נופל לידיהם של שלושה קבצנים. ילדה שאינה יודעת את שמה ואין לה הורים, ונדבקה לקבצן השני המכנה עצמו השען של המשיח המלמד אותה לראות בחיים סיפור שמספר אלוהים והקבצן השלישי, הוא מאיר, ששותק...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
הכרטיס הזוכה בלוטו, על סך מיליון שקל, נופל לידיהם של שלושה קבצנים. ילדה שאינה יודעת את שמה ואין לה הורים, ונדבקה לקבצן השני המכנה עצמו "השען של המשיח" המלמד אותה לראות בחיים סיפור שמספר אלוהים והקבצן השלישי, הוא מאיר, ששותק כבר יותר מעשר שנים, ומגדל מריחואנה בבית הקברות. מאחר ואין להן חשבון בנק, מגיע הכסף במזומן אל תחנת הרכבת הנטושה בה הם מתגוררים. מכאן מתחילה להשתלשל עלילה המביאה אותנו לגלות מדוע שותק מאיר, ומפגישה אותנו עם שורה של דמויות ססגוניות אשר במפגש עם הכסף יוצאים מהן השדים, ואף אחת מהן אינה חוזרת למקום ממנו יצאה. "השען של המשיח" עוזב כדי להשלים את משימתו, הילדה מוצאת אבא, ומאיר שובר את שתיקתו ארוכת השנים במילה אחת.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
זמן ריצה:
88 דקות (שעה ו-28 דקות)
צבע:
צבע

בימוי
תסריט
הפקה
משחק
... שלמה
... מאיר
... הילדה
... פינטו
... רזיה
... סמדר

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.