שחרר את הנסיכה (2000)

Shachrer Et HaNesicha

-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

5.3
193 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
שחרר את הנסיכה הוא שעשועון טלוויזיה עתיר רייטינג ופרסים. מעל תפאורה דמוית מרתף עינויים משתלשל כלוב ובו כלואה הנסיכה, יפה וחסרת אונים, ממתינה למתחרה שיצליח לשחרר אותה. בין הבמה הזו לאגף המשרדי של האולפנים משתרעת הממלכה של ...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
"שחרר את הנסיכה" הוא שעשועון טלוויזיה עתיר רייטינג ופרסים. מעל תפאורה דמוית מרתף עינויים משתלשל כלוב ובו כלואה הנסיכה, יפה וחסרת אונים, ממתינה למתחרה שיצליח לשחרר אותה. בין הבמה הזו לאגף המשרדי של האולפנים משתרעת הממלכה של שכטר, מנחה התוכנית, שהמשחק מקבל משמעות חדשה שהוא יוצא במפתיע מהאולפן למציאות. אלמונית מצלצלת לשכטר ותובעת ממנו לשחרר את הנסיכה. למה היא מתכוונת? שכטר לא ממש יודע, אבל הוא בהחלט מסוקרן.מונה חיה בשולי החברה ששכטר ושולחיו סימנו את המרכז שלה. היא תקועה בבית ישן ומוזנח עם אחיה הצעיר, רובי, שנמצא בעיצומו של מסע הרס עצמי. מהבית הזה היא מנהלת את המערכה המתוחכמת שלה מול שכטר. שכטר - מוקסם, מאוים - נשאב עמוק לתוך המשחק של מונה, רק בשביל לגלות, לשכטר ושולחיו, אדוני הטלויזיה, פותחים במצוד אחרי אלינור. הם לא יכולים לאבד את הסמל. מונה, מצידה, תעשה הכל בשביל שהכלוב ישאר ריק.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בבתי הקולנוע: 10.12.2000
צבע:
צבע

בימוי
תסריט
משחק
... מונה
... שכטר
... ברנס
... אלי
... ריקה
... לאון
... חיימון
... המזוקן
... הנסיכה
... רובי
... מנהל כוח-אדם
... דוגה
... איזי
... אישה במסיבה

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.