החומר שממנו עשויה האהבה (2004)

HaChomer SheMimeno Asuya HaAhava

ישראל  ·  אנימציה, רומנטיקה  ·  שעתיים ו-14 דקות
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

5.5
110 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
בחורף 1992 בודדה המדענית הניו-יורקית הלן פישר את החומר שממנו עשויה האהבה. פישר, ביוכמיאית שהוגדרה כעילוי, חקרה ומצאה שהאהבה היא כולה חומר, חומר הורמונלי לא נורמלי שמורכב משלשה יסודות כימיים. עשר שנים אחרי הגילוי של פישר, ...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
בחורף 1992 בודדה המדענית הניו-יורקית הלן פישר את החומר שממנו עשויה האהבה. פישר, ביוכמיאית שהוגדרה כעילוי, חקרה ומצאה שהאהבה היא כולה חומר, חומר הורמונלי לא נורמלי שמורכב משלשה יסודות כימיים. עשר שנים אחרי הגילוי של פישר, יוצא הבמאי ארי פולמן למסע של שנתיים בנסיון להתחקות אחרי החומר שממנו עשויה האהבה, כפי שהוא בא לידי ביטוי בשמונה סיפורי אהבה ישראלים ייחודיים ומלאי קסם. החל בטוני קרבונידיס, ילד בן עשר מכפר יונה, שגדל על אי יווני, היגר לפני ארבע שנים לישראל ומאז הוא קורבן לאהבתו הרומנטית להאני, ילדה קטנה שהשאיר מאחוריו על האי ביוון. אלכס רודיקוב, שהתאהב בזונה, ושדד בנק על מנת לפדות אותה מהסרסור שלה. והמסע יסתיים אצל בני הזוג אברהמי, שבחרו להתאבד ביחד, חבוקים במיטה, מבוסמים משמפניה, העיקר לא לחוות את הזיקנה ולהשאר לבד. במקביל לסיפורי האהבה, יתארחו בסדרה אנשי מדע, גנטיקאים ופסיכולוגים, כולם אמיתיים, אבל מצויירים באנימצית רוטוסקופ גדושה בפנטזיה צבע ודמיון.

מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
זמן ריצה:
134 דקות (שעתיים ו-14 דקות)
צבע:
צבע

חברות מעורבות

בימוי
תסריט

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

מציג 1 תגובות

אור
אור (ב-14.08.2009)
איך אני משיג את הסדרה? חשוב לי מואד..

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.