אבידות ומציאות - כרזה

אבידות ומציאות (2007)

Aveddot VeMetziot

ישראל  ·  דרמה  ·  סדרת טלויזיה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

5.6
121 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
מיה, סופרת ילדים מצליחה ותמרה, בעלת חברת הפקות נוצצת, הן שתי אחיות, שנפגשות מחדש אחרי שנים של נתק, כדי לטפל באביהן החולה. מיה, המתגוררת זה שנים בניו יורק, עוברת לגור בבית אחותה ומוצאת את עצמה מתאהבת בבעלה הפסיכיאטר, דודי....
מיה דגן (תמרה)
גיל פרנק (שלמה בסון)
אלברט אילוז (פקד זאבי)
אפרת בן צור (חולה-בתיה)
צחי חנן (חולה)
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
מיה, סופרת ילדים מצליחה ותמרה, בעלת חברת הפקות נוצצת, הן שתי אחיות, שנפגשות מחדש אחרי שנים של נתק, כדי לטפל באביהן החולה. מיה, המתגוררת זה שנים בניו יורק, עוברת לגור בבית אחותה ומוצאת את עצמה מתאהבת בבעלה הפסיכיאטר, דודי. מיה ודודי עושים ככל שביכולתם כדי להתרחק זה מזו ולהדחיק את האהבה הבלתי אפשרית. מיה עוברת לגור עם חבר נעוריה גילי, ודודי מנסה להציל את חיי הנישואים שלו עם תמרה, שמנהלת מצדה רומן אסור עם ברי, מתעלל מקצועי. החיים ממשיכים לכאורה כסדרם, אך מיה לא מצליחה לשכוח את אהובה ודודי הולך בעקבות מטופליו ומתחיל לאבד את שפיות דעתו.

כשמיה מבינה שהיא נשארת בארץ יותר משציפתה, היא נפגשת עם עורך מכובד של הוצאת ספרים גדולה, המעוניין להוציא לאור את סיפרה החדש. בפגישה היא נחשפת להטרדה מינית גסה מהעורך וכשהדבר נודע לדודי, שמצבו הולך ומדרדר, הוא מחליט לקחת את החוק לידיים ומכה את העורך כמעט למוות. כדי להינצל מציפורני החוק, מתאשפז דודי בבית החולים הפסיכיאטרי בו הוא עובד.

שתי האחיות מגיעות לבקרו ואז יוצא לאור הסוד הנורא. תמרה מסלקת את אחותה בבושת פנים מבית החולים ומחייה, אלא שאז פוקד את השתיים אסון נוסף, המחייב אותן להיפגש מחדש ולהתמודד עם המציאות ללא העמדות פנים.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
שמות נוספים:
Lost and Found
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בבתי הקולנוע: 15.11.2007
בכורה בטלויזיה: 11.08.2008
צבע:
צבע


משחק
... דודי
... תמרה
... מיה
... ברי
... גילי
... שלמה בסון
... מיכלי
... פקד זאבי
... חולה-בתיה
... חולה
... גורלי
... רינת
... שכן
... פטל
... אריה

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סדרת הטלויזיה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סדרת הטלויזיה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.