נוזל החיים - כרזה

נוזל החיים (2008)

Liquid of Life

ישראל  ·  תעודה  ·  סרט תעודה  ·  ישראל: בהמתנה להפצה רשמית
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

4.3
39 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
נוזל החיים הוא סרט מסע בדרך לגאולה מפחדים- דרך עיסוק שלא נבהל מטאבו- מציע הסרט חקירה אודות המשמעות החברתית, פסיכולוגית והסוציולוגית של דם במציאות הישראלית בשנת 2008.

פחד ממוות, ממחלות, מאבהות, מנהיגה ופחד מיצירה, אלו...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
"נוזל החיים" הוא סרט מסע בדרך לגאולה מפחדים- דרך עיסוק שלא נבהל מטאבו- מציע הסרט חקירה אודות המשמעות החברתית, פסיכולוגית והסוציולוגית של דם במציאות הישראלית בשנת 2008.

פחד ממוות, ממחלות, מאבהות, מנהיגה ופחד מיצירה, אלו רק חלק מהסוגיות להן משרטט הסרט דיוקן קולנועי ייחודי שעושה שימוש במונטאז' ומציע שילוב של אלמנטים המאפיינים את ז'אנר סרטי אימה לצד קולנוע תיעודי, שחזורים דרמטיים של זיכרונות ילדות וטראומות משפחתיות, אנימציה, קטעי ארכיון וקטעים מסרטים קלאסיים.

באמצעות חקירתם של מקרי קצה: מלחמות ישראל, עלילות דם, תורמי דם אובססיביים, ומפגשים בלתי אמצעיים של הבמאי עם יוצרים, פסיכולוגית ומהפנט מעמיד הסרט שלל התנסויות יוצאות דופן רוויות בהומור שחור/אדום.

נקודת המוצא לסרט חושפת במהלכו את סיפורו האישי של הבמאי- בן למשפחה בה מתו הגברים מוות טרגי בהיותם צעירים: הסבא-רבא נהרג בגיל 38 במלה"ע ה-1, הסבא פנחס כץ הוצא להורג בירייה בראשו בברה"מ הסטליניסטית בגיל 34. אביו של הבמאי נפטר מסרטן הדם בגיל 53. חוויות אלו הופכות לאזורי הדמדומים אליהם מבקש הסרט לפרוץ .

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
שמות נוספים:
Nozel HaChayim
הפצה בישראל:
בהמתנה להפצה רשמית
צבע:
צבע


בימוי
הפקה
מוסיקה מקורית
עריכה
תסריט

כל המשתתפים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סרט התעודה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סרט התעודה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.