שני דגלים (2008)

Shnei Degalim

ישראל  ·  דרמה  ·  שעה ו-35 דקות  ·  ישראל: בהמתנה להפצה רשמית
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

5.1
23 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
הסרט שני דגלים מספר על יאשק, עולה החדש מפולין המגיע לארץ בקיץ של 1939. ניסיונות ההיקלטות שלו בחברת הילדים ב'גימנסיה הרצליה' מאלצים אותו להתמודד עם לעג ונידוי מצד הבריון הכיתתי שאול, וחבורתו. בהשראת סיפורי ההתיישבות וה'נוט...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
הסרט "שני דגלים" מספר על יאשק, עולה החדש מפולין המגיע לארץ בקיץ של 1939. ניסיונות ההיקלטות שלו בחברת הילדים ב'גימנסיה הרצליה' מאלצים אותו להתמודד עם לעג ונידוי מצד הבריון הכיתתי שאול, וחבורתו. בהשראת סיפורי ההתיישבות וה'נוטרים' יוזם יאשק יחד עם תמר הנערה הלוחמנית והילדים ה"לא מקובלים" מהכיתה, הקמת מקום מפלט סודי בדיונות החול של צפון תל אביב.שאול וחבורתו מגלים את הסוד וגומרים אומר להרוס את המחנה ולגרש את תמר ,יאשק וחבריהם מן הדיונות. יאשק חייב לבחור בין הימנעות מעימות למלחמה על ה"בית". הרפתקאות חבורת הילדים בספטמבר 1939 ממחישות כי נושאים כמו היחס לעולה החדש בחברה הישראלית, ערכה של האדמה והצורך להילחם על הבית היו רלבנטיים אז, כמו שכנראה יהיו תמיד.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
בהמתנה להפצה רשמית
זמן ריצה:
95 דקות (שעה ו-35 דקות)
צבע:
צבע


כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.