גירושים נפלאים (2009) פרקים

עונות של גירושים נפלאים
בחרו בעונה המתאימה כדי לקבל את רשימת הפרקים בה

פרקי עונה 1 (3 פרקים)

פרקי עונה 2 (7 פרקים)

פרקים אחרונים של גירושים נפלאים
עונה 2 פרק 15
פרק #2.15
לביא נחשף לחדשות רעות אודות בנו ויוצא לחפש את נכדיו. אודי ממשיך להישאר לצדה של גלית בבית החולים ונויה מצהירה על כוונותיה להישאר בבוסטון. הילה באה לבקר את גלית בבית החולים ומקבלת עדכונים נוספים מבית האבות בו מאושפז אביה.
עונה 2 פרק 14
פרק #2.14
אודי מחפש את נויה ומגלה שהיא נסעה לבוסטון, לאימא שלה. עדי מודיעה ליערה שהיא לא מעוניינת לייצג אותה יותר. אחרי פגישה אצל דנה הפסיכולוגית, גלית נופלת ממדרגות ונפצעת בפניה.
עונה 2 פרק 13
פרק #2.13
ערן טס ללונדון ליום אחד. עמית ועדי שוכבים והיא מגלה לו שהיא בגדה בו עם ערן כשהם היו ביחד. שי מגלה להילה שהוא וגיא חזרו להיות ביחד. כשערן חוזר עדי מגלה לו שהיא בגדה בו והוא עוזב בכעס.
עונה 2 פרק 12
פרק #2.12
גלית מצטרפת למעגל הלקוחות של להב. היא מסכימה לתנאים של אודי וחותמת על הסכם הגרושים. בניסיון להחזיר את אודי היא ממציאה תקלה בחשמל, אך אודי אינו מתפתה. הילה שולחת את גלית לפסיכולוגית.
עונה 2 פרק 11
פרק #2.11
עדי והילה חותמות על חוזה שותפות חדש. עופר מגלה שכרמל לא באמת רוצה לעשות איתו ילד. הילה פוגשת את ההורים של שי ומגלה לו שההורים שלה נפטרו. שי מגלה שאבא של הילה נמצא במחלקה סיעודית בבית אבות.
ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.