טקסי דרייבר (2010) פרקים

עונות של טקסי דרייבר
בחרו בעונה המתאימה כדי לקבל את רשימת הפרקים בה

פרקי עונה 2 (12 פרקים)

פרקים אחרונים של טקסי דרייבר
עונה 2 פרק 12
פרק #2.12
חרא מנסה בכל דרך לזכות בליבה של חגית ולהפתעתו הרעה פואד מופיע בלי התראה. יגאל מגלה מכתב מן העבר שגורם לו להרהורים לגבי התחנה, ולמהלך שטורף את כל הקלפים. ויקטור מגלה לברוך שפאני בהיריון.

התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין

עונה 2 פרק 11
פרק #2.11
החבורה נוסעת לים המלח במטרה למצוא פתרון לעתיד התחנה, תכניתו של יגאל מסתבכת והוא וברוך מוצאים עצמם תקועים במדבר בלי דלק. ענת מתחילה לחשוד שהרצל סובל מדיכאון אחרי לידה ואלישע פוגש שוב באביו המנוח ומרגיש שהוא על סף שיגעון.

התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין

עונה 2 פרק 10
פרק #2.10
הרצל פוגש אישה שטוענת שהייתה מורתו המיתולוגית ומנסה לברר אם זה אכן נכון. החבורה מנסה לשכנע את ברוך וויקטור להתפייס. יגאל ופאני מנסים לשקם את נישואיהם, התחנה עדיין בסכנת סגירה.

התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין

עונה 2 פרק 9
פרק #2.9
אלישע חושד שדריסתה של שירית מהעונה הראשונה כלל לא אירעה ומתחיל במעקב אחר דירתה, כדי לגלות אם הוא שפוי והיא עדיין חיה, ואילו החבורה מנסה למצוא פתרון לתחנה שנמצאת פתאום בסכנת סגירה.

התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין

עונה 2 פרק 8
פרק #2.8
אביהו נאלץ להתמודד עם דמות מפתיעה מהעבר. הרצל כמעט מאבד את שפיותו. ויקטור מביא חמור לתחנה. נוסעת יפה עולה למונית יגאל ומאיימת על נישואיו. ואלישע, שעוזר להרצל במצוקתו, מגלה לתדהמתו שיש הפתעות בחיים שאי אפשר לצפות להם.

התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.