מי אתה חושב שאתה? - כרזה

מי אתה חושב שאתה? (2010)

Mi Ata Choshev SheAta

ישראל  ·  תעודה  ·  מיני סדרה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

6.4
117 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
מי אתה חושב שאתה?, שואלת הסדרה את גיבוריה ומגלה להם שהתשובה לא בהכרח ידועה להם. במהלך מסע אל העבר המשפחתי שלהם מגלים גיבורי הסדרה, כולם דמויות מוכרות היטב לציבור, באיזה אופן עיצבה ההיסטוריה המשפחתית את מי שהם. ההיסטוריה ה...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
"מי אתה חושב שאתה?", שואלת הסדרה את גיבוריה ומגלה להם שהתשובה לא בהכרח ידועה להם. במהלך מסע אל העבר המשפחתי שלהם מגלים גיבורי הסדרה, כולם דמויות מוכרות היטב לציבור, באיזה אופן עיצבה ההיסטוריה המשפחתית את מי שהם. ההיסטוריה הזו לא הייתה ידועה להם עד לרגע הצילומים.

הנחת היסוד של הסדרה היא שהעבר הפרטי של כל אחד מאיתנו נושק להיסטוריה הלאומית. מכאן שסיפורים משפחתיים מאפשרים לנו להציץ אל העבר הלאומי שלנו ולהאיר סוגיות ואירועים היסטוריים מרתקים.

כל אחד מששת פרקי הסדרה מוקדש לדמות אחת, שיוצאת למסע חוצה גבולות שסופו לא ידוע לה. לאחר תחקיר מקיף, בארץ ובעולם, שתוצאותיו לא ידועות לגיבור, מתחיל המסע האמתי - לעיניי המצלמה. כמו בחקירה בלשית, עובר הגיבור מתחנה לתחנה, בכל אחת מהן הוא מגלה מידע נוסף, עד שהוא חושף את הסיפור המשפחתי במלואו ומגלה מי הוא באמת.

ז'אנר:
מידע לצופים
מידע לחוקרים ולמקצוענים
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על המיני סדרה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

מציג 3 תגובות

ברוך ליפסקי
ברוך ליפסקי (ב-20.03.2010)
התוכנית הייתה מרתקת. הצטערתי מאוד שהשבוע חיכיתי ביום חמישי בשעה 21:30 והבנתי שהיא הסתיימה. אני מכיר רבים שצפו בתוכנית. אשמח מאוד אם תחזור, וכמובן שהיית ישמח מאוד לקחת חלק בה...
להורי יש סיפור מרתק שאף פעם לא הבנתי אותו. אבי היה פרטיזן ואמי ברחה מבור ההריגה, אבל ממנה לא שמענו על כך, גם בזמנים קשים מבחינה נפשית.
ייש כוח,
ברוך ליפסקי
אנונימי
אנונימי (ב-20.03.2010)
פטפטת מקושקשת ומרוחה שמעלה תהיות על אופן קבלת אישורי הפקה בערוץ הזה
אסתר גלבוע
אסתר גלבוע (ב-12.02.2010)
מתייחסת לתוכנית של טל פרידמן:
לאבי היה בן דוד בשם אהרון (אולק) קרטגנר שגר בעיירה רדומישל שבפולין. אם אתה מעוניין אשמח לספר לך פרטים עליו.
אגב שם משפחתו של אבי שמעיה וגם הוא עם שם ספרדי.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על המיני סדרה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.