פגיעה היקפית - כרזה

פגיעה היקפית (2002)

Collateral Damage

ארה"ב  ·  מתח, פעולה  ·  שעה ו-48 דקות
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

5.5
63,234 מצביעים
גולשי IMDb
5.4
134 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
לאחר שבני משפחתו נרצחים על ידי טרוריסט קולומביאני, כבאי קשוח מלוס אנג'לס יוצא ליערות הגשם בחיפוש אחר האחראים למעשה האכזרי ולגבות מהם את המחיר.
אין תמונה
ארנולד שוורצנגר (גורדי ברוור)
אין תמונה
פרנצ'סקה נרי (סלינה פריני)
אין תמונה
אליאס קוטיס (פיטר ברנדט)
קליף קרטיס (קלאודיו פריני)
אין תמונה
ג'ון לגוויזמו (פליקס רמירז)
ג'ון טורטורו (שון ארמסטרונג)
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
גורדי ברואר (ארנולד שוורצנגר) הוא כבאי ואיש משפחה, אשר מאבד את כל היקר לו בשבריר שניה. בוקר אחד גורדי מאחר לפגישה עם אשתו ובנו הקטן בבניין רב קומות במרכז העיר, ולחרדתו הוא מגיע למקום כדי להיות עד לפיצוץ מכונית תופת שממטירה שברים וזכוכיות על הסביבה.
האחראי לפיצוץ הוא אל לובו, הזאב, מנהיג מורדים קולומביאני הידוע לשמצה. מטרת הפיצוץ הייתה קבוצת סוכני ביון אמריקאים וקולומביאנים, אך הנפגעים היחידים הם אישה אחת וילד קטן אחד – אשתו ובנו של גורדי, עוברי אורח תמימים שהיו במקום הלא נכון בזמן הלא נכון.

נחמתו היחידה של גורדי על אובדן משפחתו היא האמונה בצדק, והתקווה שהזאב ייתפס וייענש לפני שיוכל להכות שוב. גורדי ברואר הוא יותר מכל איש משפחה, אב ובעל למופת. מפקד הכבאים הזה רגיל להתמודד עם פציעות ומראות קשים במסגרת עבודתו, אבל טרוריסטים ומאבקים פוליטיים נמצאים מחוץ לליגה שלו, ולכן הוא מחכה בסבלנות כשסוכן ה-CIA ברנדט (אליאס קוטאס) מבטיח לו שהזאב ייתפס. סבלנותו של גורדי הולכת ופוקעת שבועות מאוחר יותר, כשהפיצוץ הטראגי הופך לחדשות יום האתמול. גורדי מתבונן בחקירה הנוגעת למקום הימצאו של הזאב הולכת ונעצרת, ומבין שאם הוא רוצה צדק, הוא ייאלץ לרדוף אחריו בכוחות עצמו.
כנגד עצת חבריו, ובניגוד גמור לאזהרותיו של ברנדט, גורדי יוצא למצוא את הזאב, מסע שייקח אותו למעמקי הג'ונגלים הקולומביאנים, אל מרכז מלחמת האזרחים האכזרית במדינה, ובחזרה אל הרחובות של וושינגטון די סי, שם הזאב מתכונן להכות שוב. אבל עד שהוא חוזר לוושינגטון, גורדי הוא אדם חדש.
לגורדי לא אכפת כלל מהסיכונים העומדים לפניו, לא נשאר לו דבר להפסיד.

שורת פרסום:
| עוד שורות פרסום »

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בבתי הקולנוע: 21.03.2002
זמן ריצה:
108 דקות (שעה ו-48 דקות)
צבע:
צבע

משחק
... גורדי ברוור
... סלינה פריני
... פיטר ברנדט
... קלאודיו פריני
... פליקס רמירז
... שון ארמסטרונג

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.