ישראל  ·  תעודה  ·  שעה  ·  סרט תעודה
-
מדד המבקרים

אין מספיק ביקורות

5.8
52 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
תקציר: קורות חייו של חנוך ברטוב מפיו ומפי חברים ומכרים. בסרט שזורים קטעים מספריו של ברטוב המעובדים לקטעי המחזה וקריאה. הקטעים לקוחים מארבעת ספריו הנחשבים לקרובים ביותר לביוגרפיה שלו. מודגשים צמתים בחייו של ברטוב הקשורים באירועים... תקציר מורחב »
אין תמונה
אנוך פארי (בימוי)
אין תמונה

סקירה

עלילה

קורות חייו של חנוך ברטוב מפיו ומפי חברים ומכרים. בסרט שזורים קטעים מספריו של ברטוב המעובדים לקטעי המחזה וקריאה. הקטעים לקוחים מארבעת ספריו הנחשבים לקרובים ביותר לביוגרפיה שלו. מודגשים צמתים בחייו של ברטוב הקשורים באירועים היסטוריים משמעותיים כמו שירותו בבריגדה, השתתפותו במלחמת העצמאות, תפקודו במלחמת יום הכיפורים כעיתונאי בחזית, התגייסותו לכתיבת הביוגרפיה של דדו, השתתפותו במשלחת למוסקבה ועוד. כמו כן הסרט מביא את התפתחותו של חנוך ברטוב כסופר, איך פורסם סיפורו הראשון, עיצוב הדמויות בספריו ודברים מפיו על תהליכי הכתיבה שלו. | עוד תקצירי עלילה »

ז'אנר:

ארץ מקור:
שפה מדוברת:
הפצה בישראל:
הפצה רשמית

היבטים טכנים
זמן ריצה:
60 דקות (שעה)
צבע:
צבע
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סרט התעודה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סרט התעודה

שתפו חברים


על כותר זה

מה אתם יודעים על השחקנים ועל הצוות? היכנסו לרשימת השחקנים וצוות ההפקה כאן באידיבי ומשם תוכלו לעבור לפרופיל של כל האישים שהיו מעורבים בהפקה הזו ולגלות עליהם מידע חדש.


מחפשים סרטים מז'אנר מסוים? לחצו על הז'אנר המועדף עליכם כדי למצוא תכנים נוספים מהסוג: תעודה  |  עוד ז'אנרים »

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.