טלי פחימה: חוצה את הקווים (2006)

Tali Fahima: Crossing The Lines

ישראל  ·  תעודה  ·  סרט תעודה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

5.2
38 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
תקציר עלילה
בתשעה באוגוסט 2004 נעצרה טלי פחימה למעצר מינהלי ונחקרה תקופה ארוכה בידי השבכ. בהארכות המעצר הצהיר השבכ שמדובר במחבלת ופחימה הוכרזה כבוגדת עי באי כוחה של המדינה, התקשורת ודעת הקהל. כשנה וחצי של מאבק משפטי, תקשורתי, משפחתי ... תקציר מורחב »
צוות ומשתתפים
אין תמונה
טל חכים (בימוי)
מידע לצופים
שפה מדוברת:

עלילה:
בתשעה באוגוסט 2004 נעצרה טלי פחימה למעצר מינהלי ונחקרה תקופה ארוכה בידי השב"כ. בהארכות המעצר הצהיר השב"כ שמדובר במחבלת ופחימה הוכרזה כבוגדת ע"י באי כוחה של המדינה, התקשורת ודעת הקהל. כשנה וחצי של מאבק משפטי, תקשורתי, משפחתי ופוליטי עוברות והפרשה גוועת בעסקת טיעון במסגרתה פחימה מודה בעבירות מינוריות ונשלחת לשלוש שנים בכלא, שאת רובן כבר ריצתה.

במהלך השנתיים האחרונות ליוותה המצלמה את טלי פחימה, הצוות המשפטי ובני משפחתה, מהרגע בו התפרסמה לראשונה כפעילת שלום המקורבת למבוקש זכרייה זבידי ונעצרה למעצר מינהלי ממושך, בו נחקרה ע"י השב"כ ועד לחתימה על עסקת הטעון וזיכויה מרוב האישומים נגדה. בצד ההמולה התקשורתית שעורר משפטה של פחימה, הסרט חושף את יחסיה המורכבים עם זכרייה זבידי, את מלחמתן של אמה ואחותה לשמירת שפיותה והוכחת חפותה, ואת הבידוד החברתי שנכפה עליהן בעקבות הפרשה. | עוד תקצירי עלילה »

נושאים:
העבירו את העכבר מעל כיתוב זה כדי להציג נושאים קשורים (אזהרה: עשוי להכיל ספויילרים)
יהודיות שיוצאות עם ערבים | הכל »

מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בטלויזיה: 06.01.2007
צבע:
צבע

בימוי

כל צוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סרט התעודה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סרט התעודה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.