לחסל את האס - כרזה

לחסל את האס (2007)

Smokin' Aces

-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

6.7
123,810 מצביעים
גולשי IMDb
5.9
161 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
באדי אייסס ישראל (ג'רמי פיבן) הוא אמן אשליות נאלח שגדל בעולם של קלפנים ממולחים, מהמרים, פושעים ובריונים וכבר בגיל 21 היה בחברתם של פושעים מהשורה הראשונה. לאחר שהפך לקמע הבלתי רשמי של מאפיית לאס וגאס, מתחיל באדי להאמין לשט...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
באדי "אייסס" ישראל (ג'רמי פיבן) הוא אמן אשליות נאלח שגדל בעולם של קלפנים ממולחים, מהמרים, פושעים ובריונים וכבר בגיל 21 היה בחברתם של פושעים מהשורה הראשונה. לאחר שהפך לקמע הבלתי רשמי של מאפיית לאס וגאס, מתחיל באדי להאמין לשטיקים של עצמו ומחליט להפגין את כוח השאו-ביז שלו ולשלבו בחיי פשע. הוא רוצה להיות ראש המאפיה של עצמו... בסרטים הרי זה נראה כל כך פשוט.
בסופו של דבר, באדי ישראל מלשין על הארגון שאימץ אותו וראש המאפיה, פרימו ספרזה, הופך מתומך שלקח אותו תחת חסותו לאויבו המושבע.
בינתיים מתפשטת ברחובות שמועה על דמי חיסול בסך מיליון דולר, בחסות ספרזה, המושכת מגוון פסיכופטים ומתנקשים ? שרוצים לזכות בפרס על ראשו של באדי. הוא מצדו מסכים להיות עד מדינה נגד ידידיו מווגאס כדי להציל עצמו מחיים בבית הסוהר. ה FBI רואה בכך הזדמנות בכדי לתפוס את הדג השמן ספרזה; לשם כך הם שמים את באדי ישראל תחת תכנית הגנה לעדי מדינה ושולחים שני סוכנים למקום המסתור שלו.
כשכל המבטים מופנים אל אגם טאהו, מקבץ נוכלים ורוצחים מתנגש במרוץ מטורף אל סוויטת הפנטהוז "נומאד קזינו", שם מקווים כולם לזכות בפרס הגדול ולחסל את באדי ישראל.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בבתי הקולנוע: 08.03.2007

משחק
... "ריפ" ריד

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.