עדות שבורה - כרזה

עדות שבורה (2007)

Fracture

-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

7.2
146,665 מצביעים
גולשי IMDb
5.6
76 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
כאשר טד קרופורד (אנתוני הופקינס) מגלה שלאשתו היפה והצעירה, ג'ניפר (אמבת' דיווידז) יש רומן, הוא מתכנן את הרצח שלה... הרצח המושלם.
בין השוטרים שמגיעים לזירת הפשע נמצא הבלש רוב נונאלי (בילי בורק), הקצין היחיד אשר מורשה להיכ...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
כאשר טד קרופורד (אנתוני הופקינס) מגלה שלאשתו היפה והצעירה, ג'ניפר (אמבת' דיווידז) יש רומן, הוא מתכנן את הרצח שלה... הרצח המושלם.
בין השוטרים שמגיעים לזירת הפשע נמצא הבלש רוב נונאלי (בילי בורק), הקצין היחיד אשר מורשה להיכנס לבית קרופורד. באופן מפתיע, קרופורד להוט להודות שירה באשתו, אבל נונאלי המום מדי לשים לב להודאה, שכן הוא מזהה על הרצפה, מוטלת בשלולית דם, את המאהבת שלו, שאת זהותה האמיתית מעולם לא ידע.
קרופורד נעצר מיד ומועמד לדין לאחר שהודה בפשע ? תיק שנראה כהרשעה בטוחה עבור עוזר התובע המחוזי ווילי ביצ'ום (ריאן גוסלינג), אשר נמצא עם רגל אחת בחוץ ממשרד התובע המחוזי בדרכו לג'וב שמן בחברת עורכי דין מצליחה.
אבל שום דבר אינו פשוט כפי שנראה בתחילה. האם הפיתויים של כוח ורומן עם עורכת הדין הסקסית והשאפתנית (רוזאמונד פייק) בפירמה החדשה שלו, יגברו על הדחף האדיר של ווילי לנצח, או גרוע מכך, ימחצו את הקוד האתי שלו? בדו קרב מוחות מורט עצבים, קרופורד וווילי לומדים שניהם שסדק קל יכול להתגלות גם בדברים שלמראית עין נראים מושלמים לחלוטין.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בבתי הקולנוע: 26.04.2007


משחק
... ווילי ביצ'ום

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.