בכוח הלב - כרזה

בכוח הלב (2007)

A Mighty Heart

-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

6.7
24,602 מצביעים
גולשי IMDb
5.3
119 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
בינואר 2002, במהלך משימה עיתונאית, נחטף דניאל פרל בקראצ'י בירת פקיסטן. אשתו מריאן, בחודש השביעי להריונה, מרכזת בביתם שבעיר את מבצע החיפושים בו לוקחים חלק אנשי המשטרה המקומית, נציגי השגרירות האמריקאית ועמיתיו העיתונאים. כע...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
בינואר 2002, במהלך משימה עיתונאית, נחטף דניאל פרל בקראצ'י בירת פקיסטן. אשתו מריאן, בחודש השביעי להריונה, מרכזת בביתם שבעיר את מבצע החיפושים בו לוקחים חלק אנשי המשטרה המקומית, נציגי השגרירות האמריקאית ועמיתיו העיתונאים. כעבור חמישה שבועות שבהם נבדק כל קצה חוט ללא הואיל, משחררים החוטפים את סרטון הוידאו המתעד את רציחתו של פרל.
על בסיס ספרה האוטוביוגרפי של מריאן פרל מביים מייקל וינטרבוטום את הדרמה ההדוקה שבפנינו. וינטרבוטום נשאר נאמן לאירועים, אינו מפזר פרטים מיותרים ומביים את הסרט בקשיחות, ללא הצטעצעויות סגנוניות, כשמצלמתו הדינמית עוקבת בעיקשות אחר הנפשות הפועלות באותם שבועות קריטיים. בהדרגה הוא חושף בפנינו את הכוחות השונים הפועלים במסגרת החקירה, מוביל אותנו בעקבות פתילי פתרון אפשריים ואגב כך חושף את האנשים שמאחורי המדים והתפקידים. אך בסופו של חשבון זהו סיפור מלחמתה של מריאן פרל על חייו של בעלה והאופן שבו מגלמת אנג'לינה ג'ולי את הדמות הזו. בהופעה שקטה ומדודה, כשכל זוהר כוכבותה מוצנע לטובת הפרוייקט, מביאה ג'ולי למסך דמות נשית נחושה וזקופת קומה. הבחירה של ג'ולי ווינטרבוטום להמנע מרגשנות מיותרת, השמירה על מרחק מסוים בין הבמאי והכוכבת לבין הגיבורה הם אלה שטוענים את הדרמה הזו בעוצמה וברגש.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
צבע:
צבע


משחק
... דניאל "דני" פרל
... מריאן פרל
... אזרה

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.