ובחרת בחיים (2014)

Therefore Choose Life

ישראל  ·  תעודה  ·  שעה ו-20 דקות  ·  סרט תעודה
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

6.0
26 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
" כמו הגרורות שפשטו בגופו של טויב לאורך הסרט, כך גם הדמעות לוחצות על בלוטת הדמעות של הצופה. קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
בשנת 2009, בגיל 44, בעת בדיקה שגרתית גילה הבמאי והמפיק ניר טויב כי הוא חולה בסרטן ריאות. הוא נותח והובטח לו כי הוא אחד מאותם ברי מזל שמחלימים מן המחלה. לאחר מספר חודשים כשהסרטן חזר הוא התבשר כי נותרו לו 3 חודשים לחיות, מו...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
בשנת 2009, בגיל 44, בעת בדיקה שגרתית גילה הבמאי והמפיק ניר טויב כי הוא חולה בסרטן ריאות. הוא נותח והובטח לו כי הוא אחד מאותם ברי מזל שמחלימים מן המחלה. לאחר מספר חודשים כשהסרטן חזר הוא התבשר כי נותרו לו 3 חודשים לחיות, מוות מהיר וודאי בלי תקווה. עם הסרטן השועט בגופו יצא ניר להפיק את חייו מחדש. כאן גם מתחיל סיפורו של הסרט.
בניגוד לעצת רופאיו, ניר בחר להמר על רפואה מותאמת אישית. במשך ארבע שנים, התלווה אליו במאי הסרט באינטימיות של שניים אל מסע הישרדות וניצחון רצוף עליות ומורדות, גילויים מהפכניים, ללא מורא ובחשיפה אישית גדולה. הסרט מלווה את ניר והאנשים שהתלוו אליו לדרך בעודו דוחף את גבולות המדע קדימה בניסיון למצוא את "פרח לב הזהב" שיבטיח לו את חייו. וזה אינו סרט טבע אלא סרט בעיקר על טבע האדם ופסגת הפחד והגבול האנושי שאפשר לקבוע לו שיאים חדשים, הכול תלוי ברצון, הכול בתנאי שבחרת בחיים.

ז'אנר:
מידע לצופים
מידע לחוקרים ולמקצוענים
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סרט התעודה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סרט התעודה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.