10,000 - כרזה

10,000 (2007)

10000 B.C.

ארה"ב, ניו זילנד  ·  הרפתקאות  ·  שעה ו-49 דקות
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

5.1
112,045 מצביעים
גולשי IMDb
5.3
124 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
מבית היוצר של הבמאי רולנד אמריך (היום השלישי, היום שאחרי מחר) מגיע מסע לעידן מיתי של נביאים ואלים בו רוחות שולטות על הארץ וממותות ענקיות מזעזעות את האדמה.
בשבט הרים נידח הצייד הצעיר ד'לה (סטיבן סטרייט) מצא את בחירת לבו, ...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
מבית היוצר של הבמאי רולנד אמריך ("היום השלישי", "היום שאחרי מחר") מגיע מסע לעידן מיתי של נביאים ואלים בו רוחות שולטות על הארץ וממותות ענקיות מזעזעות את האדמה.
בשבט הרים נידח הצייד הצעיר ד'לה (סטיבן סטרייט) מצא את בחירת לבו, אבולט היפהפיה (קמילה בל). אבל כשחבורת לוחמים מסתורית פושטת על הכפר שלו וחוטפת את אבלוט, מנהיג ד'לה קבוצת ציידים קטנה שרודפת אחריהם עד קצה העולם רק כדי להציל אותה. כשהם מסתכנים בארץ לא נודעת מגלה הקבוצה לראשונה שיש ציביליזציות הרבה יותר מתקדמות משלהם ושהאנושות הגיעה הרבה יותר רחוק ממה שהם שיערו. בכל מפגש מצטרפים לקבוצה שבטים נוספים שהותקפו וכך הקבוצה הקטנה של ד'לה הופכת לצבא שלם.

מונעים על ידי הגורל, הלוחמים מוצאים עצמם מנהלים קרבות נגד טורפים פרהיסטוריים ומתגברים על קשיים. כשהמסע ההירואי בא אל סיומו הם מגלים תרבות אבודה ומבינים שהגורל שלהם נתון בידי אימפריה שמעבר לדמיון שמיוצגת על ידי פירמידות המגרדות את השמיים. זה המקום בו ד'לה מבין שהוא לא נשלח לשחרר אבלוט לבדה, אלא גורלה של הציביליזציה נתון בידיו.

ז'אנר:
מידע לחוקרים ולמקצוענים
שמות נוספים:
10,000 BC
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בבתי הקולנוע: 13.03.2008
זמן ריצה:
109 דקות (שעה ו-49 דקות)
צבע:
צבע

משחק
... ד'לה
... אבולט
... טיק-טיק
... נקודו
... שר המלחמה

כל השחקנים וצוות ההפקה »

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.