אתה יכול לשמור סוד? (2008)

Tu peux garder un secret?

צרפת  ·  קומדיה, רומנטיקה  ·  שעה ו-46 דקות
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

4.1
80 מצביעים
גולשי IMDb
5.0
79 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?

תקציר

#תקציר מורחב
מה עבר בראשה של דלפין כאשר העזה להודות ערב אחד בפני שניים מהקולגות שלה שהיא מנהלת רומן עם הבוס? בתוך 24 שעות השמועה נפוצה בכל החברה ודלפין מגיעה למצב בלתי נסבל, במיוחד לאור העובדה שהבוס ? גבר נאה, נשוי, אב למשפחה ? מעולם ...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
מה עבר בראשה של דלפין כאשר העזה להודות ערב אחד בפני שניים מהקולגות שלה שהיא מנהלת רומן עם הבוס? בתוך 24 שעות השמועה נפוצה בכל החברה ודלפין מגיעה למצב בלתי נסבל, במיוחד לאור העובדה שהבוס ? גבר נאה, נשוי, אב למשפחה ? מעולם לא שמע עליה... ובנוסף, הוא כבר מנהל בסוד קשר סוער עם פילגש לוהטת!

אם השמועה תגיע אליו, היא ללא ספק תמצא עצמה מפוטרת. כדי לתקן את השגיאה שעשתה, דלפין קוראת לשתי חברותיה הטובות, קאתי ומאנון, שעוזרות לה לגבש אסטרטגיות, האחת יותר דמיונית ואקסטרווגנטית מרעותה. טעויות, אי הבנות והשפלות מחליפות זה את זה בקצב מסחרר ולאט לאט דלפין עוברת מטמורפוזה, מצליחה להיפטר מהמגושמות הבלתי נלאית שלה וכנגד כל הסיכויים מצליחה למצוא לבסוף את הנפש התאומה שלה.

מידע לחוקרים ולמקצוענים
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.