הבטן הרכה (2008) פרקים

עונות של הבטן הרכה
בחרו בעונה המתאימה כדי לקבל את רשימת הפרקים בה

פרקי עונה 5 (7 פרקים)

פרקים אחרונים של הבטן הרכה
עונה 5 פרק 7
פרק #5.7
מבלי לדעת שהוא במעקב משטרתי, דקר מתמרן בין שני חוזי חיסול במקביל להולדת בנו, אך הוא נאלץ להעביר את אחת המשימות לגנגסטר אחר מהכנופיה של פריש, שלא מיומן כל כך בטשטוש עקבות.

התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין

עונה 5 פרק 6
פרק #5.6
לאחר מקרי רצח נוספים, גארי וטים נוסעים לקווינסלד כדי למנוע התנקשות בעולם התחתון. בינתיים, אנדרו פריש מממן את ההכנות לתינוק החדש של דרק בתמורה למעשי שוד, ושוקל להיכנס לעסקיי הסמים, אך ההשלכות לכך עלולות להיות הרסניות.

התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין

עונה 5 פרק 5
פרק #5.5
חייו של סוחר מכוניות משומשות הופכים לסיוט כאשר הוא מתיידד עם אנתוני פריש. בינתיים, אנדרו פריש מאתר את דקר וכופה עליו להצטרף מחדש לכנופייה.

התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין

עונה 5 פרק 4
פרק #5.4
כשכוח המשימה המיוחד "טונו" מתפרק, המשטרה הפדרלית פותחת בחקירה משלה נגד פריש, וג'ובלין נוקט בפעולות חשאיות כדי לאסוף עוד מידע מודיעיני על אנתוני וחבורתו.

התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין

עונה 5 פרק 3
פרק #5.3
פרנק אורורק מסכים להצטרף לכוח המשימה "טונו" ולפעול כסוכן סמוי. אנתוני פריש מארגן פגישה עם הבוס הגדול של מועדון ה"ליווינג דד". האובססיה של גארי ג'ובלין למצוא את פריש מתחילה להשפיע על חייו האישיים.

התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.